Zawody nartorolkowe Aktywna Mogielica Uphill IV na Nartorolkach” 2023 za nami

16 września 2023 r. odbył się czwarty bieg nartorolkowy „Aktywna Mogielica Uphill IV”, Fischer Rollerski Cup 2023, który zgromadził wielu pasjonatów tego sportu z całego kraju. Bieg był organizowany pod patronatem honorowym Starosty Limanowskiego Mieczysława Urygi i odbywał się na malowniczych trasach wokół góry Mogielica w Zalesiu. Uczestnicy mieli do pokonania dystans 8,5 km stylem klasycznym lub stylem dowolnym dla dzieci i młodzieży do 17 lat. Trasa była wymagająca, ale także pełna pięknych widoków i atmosfery rywalizacji.

Zawody nartorolkowe Aktywna Mogielica Uphill IV na Nartorolkach” 2023 za nami

Wśród gości honorowych znaleźli się Wicestarosta Agata Zięba oraz Józef Jaworski – Członek Zarządu Powiatu Limanowskiego, którzy wręczyli medale i nagrody najlepszym zawodnikom w poszczególnych kategoriach. Pełna klasyfikacja wyników jest dostępna TUTAJ oraz na pifsport.com.pl.


Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom i uczestnikom biegu nartorolkowego „Aktywna Mogielica Uphill IV”! Dziękujemy również wszystkim organizatorom, partnerom, instytucjom, osobom i organizacjom, które wspierały to wydarzenie i dbały o jego bezpieczeństwo i jakość. W szczególności dziękujemy jednostkom Ochotniczych Straży Pożarnych: OSP Zalesie, OSP Zbludza oraz OSP Słopnice oraz Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich z Zalesia za pyszny poczęstunek.


Zapraszamy na kolejną edycję biegu za rok!


Źródło: Powiat Limanowski

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować