Pogoda - Sądeckie.pl21

Dzisiaj jest: 21. 04. 2021
Do końca roku: 254 dni
Jakość Powietrza

Zderzenie dwóch osobówek na ul. Tarnowskiej. 5 osób poszkodowanych

Zderzenie dwóch osobówek na ul. Tarnowskiej. 5 osób poszkodowanych

Na ul. Tarnowskiej w Nowym Sączu doszło dzisiaj do kolizji dwóch aut osobowych. Jeden z pojazdów znajdował się na chodniku, a drugi na wjeździe do pobliskiego sklepu.

 

W samochodzie marki Kia podróżowało pięć osób w tym dwoje dzieci, natomiast w Hyundai ix 35 sam kierujący. Pięć osób zostało poszkodowanych, z czego trzy trafiły do szpitala.

 

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu pierwszej pomocy osobom poszkodowanym. Odłączono akumulatory w pojazdach. Wszystkie uszkodzone elementy karoserii pojazdów zostały usunięte na pobocze. Powstałe wycieki zasypano sorbentem - informują druhowie.

Zderzenie dwóch osobówek na ul. Tarnowskiej. 5 osób poszkodowanych Nowy Sącz Zderzenie dwóch osobówek na ul. Tarnowskiej. 5 osób poszkodowanych Nowy Sącz Zderzenie dwóch osobówek na ul. Tarnowskiej. 5 osób poszkodowanych Nowy Sącz Zderzenie dwóch osobówek na ul. Tarnowskiej. 5 osób poszkodowanych Nowy Sącz Zderzenie dwóch osobówek na ul. Tarnowskiej. 5 osób poszkodowanych Nowy Sącz Zderzenie dwóch osobówek na ul. Tarnowskiej. 5 osób poszkodowanych Nowy Sącz Zderzenie dwóch osobówek na ul. Tarnowskiej. 5 osób poszkodowanych Nowy Sącz Zderzenie dwóch osobówek na ul. Tarnowskiej. 5 osób poszkodowanych Nowy Sącz

Fot. PSPNS

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować