Zderzenie dwóch samochodów osobowych na ul. Radzieckiej w Nowym Sączu

Zderzenie dwóch samochodów osobowych na ul. Radzieckiej w Nowym Sączu

20 września br. po godzinie 19 na ul. Radzieckiej w Nowym Sączu miał miejsce wypadek drogowy, w którym uczestniczyły dwa samochody osobowe marki Polonez i Peugeot.

 

Na miejsce zdarzenia została skierowana  jednostka JRG nr 1 z Nowego Sącza. Po przybyciu na miejsce strażaków okazało się, że doszło do zderzenia dwóch pojazdów. W konsekwencji samochód Peugeot znajdował się częściowo na chodniku, częściowo na terenie posesji (wpadł na ogrodzenie). Samochód Polonez znajdował się na środku jezdni.


Samochodem Peugeot podróżowały cztery osoby. Dwoje pasażerów uskarżało się na dolegliwości. Natomiast Polonezem jechały dwie osoby, które również zostały poszkodowane. Załoga karetki Pogotowia Ratunkowego udzieliła każdej z nich pierwszej pomocy.


Kierowcy jadący tamtą trasą musieli liczyć się z utrudnieniami. Na czas pracy strażaków droga była częściowo zablokowana, a ruch odbywał się wahadłowo. Zabezpieczenie miejsca zdarzenia, usunięcie wraków pojazdów oraz niebezpiecznych płynów zajęło służbom ratunkowym niecałe dwie godziny.

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować