Zderzenie dwóch samochodów osobowych w miejscowości Łącko

Zderzenie dwóch samochodów osobowych w miejscowości Łącko

24 września br. w godzinach porannych w miejscowości Łącko miał miejsce wypadek drogowy, w którym uczestniczyły dwa samochody osobowe. 


Na miejsce zdarzenia została skierowana jednostka JRG nr 2 w Nowym Sączu, OSP Łącko oraz OSP Czarny Potok. Po przybyciu na miejsce strażaków okazało się, że na łuku drogi doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych tj. Dacia Dokker oraz Seat Leon. W konsekwencji obydwa  pojazdy znajdowały się w przydrożnym rowie. 


Samochodem podróżowały trzy osoby z których jedna pozostawała w samochodzie i była poszkodowana. Strażacy udzielili jej pierwszej pomocy. Po przybyciu na miejsce karetki Pogotowia Ratunkowego została ona przekazana załodze, a następnie przetransportowana do szpitala. Kierowcy jadący tamtą trasą musieli liczyć się z utrudnieniami. Droga była częściowo zablokowana, a ruch odbywał się wahadłowo. 


Działania strażaków polegały na  zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu pierwszej pomocy poszkodowanym oraz usunięciu pozostałości po wypadku. Czynności służb ratunkowych trwały 1,5 godziny. 

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować