Pogoda Nowy Sącz

12

Dzisiaj jest: 12. 08. 2022 Dni od początku roku: 223 Dni do końca roku: 141
Jakość: PM 10: % normy PM 2.5: % normy So2: % normy

Zmarł Krzysztof Hojda – długoletni dyrektor Wydziału Administracyjnego Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu

Zmarł Krzysztof Hojda – długoletni dyrektor Wydziału Administracyjnego Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu

Po długiej i ciężkiej chorobie odszedł Krzysztof Hojda – długoletni dyrektor Wydziału Administracyjnego Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu. Uroczystości pogrzebowe odbędą się jutro – 11 sierpnia 2021 r. o godz. 8.30 (msza i ceremonia pogrzebowa) na cmentarzu Gołąbkowice w Nowym Sączu.

Krzysztof Hojda przez całe życie zawodowe pracował jako urzędnik. Rozpoczynał w Urzędzie Wojewódzkim w Nowym Sączu, pracował też w Urzędzie Miasta w Nowym Sączu. Po transformacji został zatrudniony w sądeckim Urzędzie Rejonowym, a następnie w Starostwie Powiatowym w Nowym Sączu. Zaczynał pracę jako stażysta, przechodząc kolejne szczeble kariery, aż do pełnienia funkcji dyrektora Wydziału Administracyjnego Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu.


Krzysiek był zawsze życzliwy dla pracowników i klientów urzędu - wspominają najbliżsi współpracownicy. - Z pasją realizował wszystkie powierzone mu zadania. Miał wieloletnie doświadczenie, służył radą i pomocą w trudnych sprawach. Potrafił też ze spokojem rozwiązywać problemy i cierpliwie rozmawiać z ludźmi. Będzie nam go brakowało…


Źródło: SPNS

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować