Pogoda - Sądeckie.pl

24

Dzisiaj jest: 24. 10. 2021 Do końca roku: 68 dni
Jakość Powietrza:

Zmarł Krzysztof Hojda – długoletni dyrektor Wydziału Administracyjnego Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu

Zmarł Krzysztof Hojda – długoletni dyrektor Wydziału Administracyjnego Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu

Po długiej i ciężkiej chorobie odszedł Krzysztof Hojda – długoletni dyrektor Wydziału Administracyjnego Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu. Uroczystości pogrzebowe odbędą się jutro – 11 sierpnia 2021 r. o godz. 8.30 (msza i ceremonia pogrzebowa) na cmentarzu Gołąbkowice w Nowym Sączu.

Krzysztof Hojda przez całe życie zawodowe pracował jako urzędnik. Rozpoczynał w Urzędzie Wojewódzkim w Nowym Sączu, pracował też w Urzędzie Miasta w Nowym Sączu. Po transformacji został zatrudniony w sądeckim Urzędzie Rejonowym, a następnie w Starostwie Powiatowym w Nowym Sączu. Zaczynał pracę jako stażysta, przechodząc kolejne szczeble kariery, aż do pełnienia funkcji dyrektora Wydziału Administracyjnego Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu.


Krzysiek był zawsze życzliwy dla pracowników i klientów urzędu - wspominają najbliżsi współpracownicy. - Z pasją realizował wszystkie powierzone mu zadania. Miał wieloletnie doświadczenie, służył radą i pomocą w trudnych sprawach. Potrafił też ze spokojem rozwiązywać problemy i cierpliwie rozmawiać z ludźmi. Będzie nam go brakowało…


Źródło: SPNS

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować