Pogoda - Sądeckie.pl6

Dzisiaj jest: 06. 05. 2021
Do końca roku: 239 dni
Jakość Powietrza

Zobacz kiedy będzie gotowy basen nad Łubinką

Zobacz kiedy będzie gotowy basen nad Łubinką

Dzisiaj Prezydent Ludomir Handzel podpisał umowę z generalnym wykonawcą, który wyremontuje basen nad Łubinką.

 

Podpisujemy właśnie umowę na wykonawstwo i budowę basenu otwartego dla mieszkańców Nowego Sącza i Sądecczyzny, także dla turystów. Realizujemy w ten sposób nasze plany.

basen nad Łubinką Nowy Sącz

W wyniku postępowania przetargowego wykonawcą tej inwestycji będzie sądecka firma ERBET. 

 

Bardzo się cieszę, bo to znana marka, bardzo dobry wykonawca i jednocześnie sądecki podmiot. Przywracamy basen nad Łubinką mieszkańcom Nowego Sącza tak jak to było wiele lat temu. Myślę, że jeszcze tego lata chociaż przez miesiąc basen będzie służył mieszkańcom Nowego Sącza, żeby Sądeczanie całymi rodzinami mogli tam spędzać czas - powiedział prezydent.

basen nad Łubinką Nowy Sącz

W ramach przedsięwzięcia powstanie strefa dla osób dobrze pływających, małych dzieci oraz osób starszych. Będzie także wodny plac zabaw, część gastronomiczna, szatnie i duża trawiasta plaża.

basen nad Łubinką Nowy Sącz

Prezes Tomasz Ćwikowski wyraził swoje zadowolenie z faktu, że firma ERBET będzie po raz kolejny wykonawcą bardzo ważnej inwestycji w Nowym Sączu.  

 

My jako firma ERBET bardzo cieszymy się, że kolejny raz możemy coś zrobić dla miasta Nowego Sącza i dla mieszkańców. Zawsze staramy się jakąś znaczącą inwestycję w Nowym Sączu zrobić, wystartować do przetargu, wygrać go i zrealizować ku zadowoleniu mieszkańców i naszej satysfakcji. Mamy dograną kwotę i ustalony termin zgodnie z wymaganiami przetargowymi.

basen nad Łubinką Nowy Sącz

Dyrektor Handlu i Marketingu Łukasz Poręba z firmy ERBET przybliżył, jak będzie wyglądała realizacja zadania od strony technicznej.

 

Z technicznych rzeczy jest koncepcja, przystępujemy do projektowania, do projektu wykonawczego. Z takich założeń przetargowych, to w głównej mierze będzie to niecka żelbetowa wyłożona membraną PCV, a reszta jest w trakcie. Teraz po podpisaniu umowy przystępujemy do robót projektowych tak, że szczegóły będą ustalane z inwestorem na bieżąco i będzie to przedstawione w projekcie wykonawczym.

basen nad Łubinką Nowy Sącz

Planowo obiekt ma zostać oddany do użytku w połowie lipca br.

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować