Pogoda - Sądeckie.pl5

Dzisiaj jest: 05. 03. 2021
Do końca roku: 301 dniZS w Marcinkowicach wywalczył srebro podczas Mistrzostw w Saneczkarstwie Lodowym w Karpaczu

ZS w Marcinkowicach wywalczył srebro podczas Mistrzostw w Saneczkarstwie Lodowym w Karpaczu

Uczniowie Zespołu Szkół w Marcinkowicach świetnie zaprezentowali się podczas Mistrzostw Polski Juniorów w Saneczkarstwie Lodowym. Impreza odbyła się w Karpaczu.

Patryk Pietrzak (kl. IId LO o profilu Bezpieczeństwo Publiczne), Natalia Wojnarowska (absolwentki kl. IIIa LO o profilu Przysposobienie Wojskowe), Marek Samek i Kamil Dziecina zajęli II miejsce w konkurencji drużynowej w Mistrzostwach Polski Juniorów w Saneczkarstwie Lodowym organizowanych przez Polski Związek Sportów Saneczkowych w Karpaczu.


Jesteśmy dumni z naszych uczniów – mówi Iwona Sikorska, dyrektor ZS w Marcinkowicach. – Ta konkurencja wymagała współpracy całej grupy i świetnego przygotowania fizycznego. Gratulujemy także wytrwałości i saneczkarskich umiejętności Ewelinie Bałuszyńskiej, Annie Kowalczyk, Klaudii Dudzie i Przemysławowi Tokarskiemu z klasy IId naszego Liceum.


Młodzież rozwija swoje pasje w Klasie sportowej prowadzone w marcinkowickiej szkole. A saneczkarstwo trenuje pod okiem Kamila Malickiego i ekipy z UKS Tajfun i Polskiego Związku Sportów Saneczkowych.


Źródło: SPNS, fot. nie-codzienna fotografia

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

1

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować