Pogoda - Sądeckie.pl18

Dzisiaj jest: 18. 04. 2021
Do końca roku: 257 dni
Jakość Powietrza

Zwycięstwo Sandecji w Głogowie

Zwycięstwo Sandecji w Głogowie

Wczoraj (28 listopada) drużyna Sandecji rozegrała wyjazdowe spotkanie w Głogowie. Ich rywalem był Chrobry Głogów. Mecz zakończył się zwycięstwem podopiecznych Dariusza Dudka wynikiem 2:0. Bramkę dla "Biało-czarnych" zdobyli Bartłomiej Kasprzak i Maciej Małkowski.

 

Po zdobyciu kompletu punktów w Głogowie, szkoleniowiec zespołu Sandecji w pierwszej kolejności chciał zadedykować zwycięstwo kibicom, którzy przez długi czas czekali na wygraną swojej drużyny.

 

W pierwszej kolejności chciałem zadedykować to zwycięstwo wszystkim kibicom z Nowego Sącza, bo wiemy, ile ta seria bez zwycięstwa trwała i długo musieli czekać na te trzy punkty. Nawet nie powiem, że się udało, po prostu zrobiliśmy plan, jaki sobie założyliśmy. Dziękuje chłopakom, że bardzo konsekwentnie go realizowali. Myślę, że tutaj słowa uznania im się należą, ponieważ włożyli w to spotkanie mnóstwo wysiłku. Cieszę się, że wygraliśmy ten mecz na trudnym terenie, bo Głogów za taki uważam i szczególnie doceniamy te punkty. Bardzo trudno nam się dzisiaj tutaj grało, jeśli chodzi o presję, bo zdawaliśmy sobie sprawę, jakie wyniki były na innych boiskach. Oczywiście moich zawodników uczulam i mówię im, że to my musimy zdobywać punkty, grać najlepiej jak potrafimy, a później będziemy patrzeć na innych. Jednak mimo wszystko patrzymy na układ tabeli i jest on trudny. Dla nas najważniejsze jest następne spotkanie w środę z Jastrzębiem. Musimy się do niego zregenerować i dobrze przygotować, mam nadzieję, że kolejne punkty tym razem zostaną u nas w Nowym Sączu - powiedział na konferencji prasowej po meczu z Chrobrym, trener zespołu Dariusz Dudek.

 

Sędziował Tomasz Marciniak.

Zwycięstwo Sandecji w Głogowie Zwycięstwo Sandecji w Głogowie Zwycięstwo Sandecji w Głogowie Zwycięstwo Sandecji w Głogowie Zwycięstwo Sandecji w Głogowie Zwycięstwo Sandecji w Głogowie

Źródło: MKS Sandecja

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować