Pogoda - Sądeckie.pl

17

Dzisiaj jest: 17. 09. 2021 Do końca roku: 105 dni
Jakość Powietrza

Zwycięzcy IV edycji Festiwalu Rockowego "Muzyka dla Wszystkich" nagrodzeni

Zwycięzcy IV edycji Festiwalu Rockowego "Muzyka dla Wszystkich" nagrodzeni

Milena Bodurka, Weronika Gumulak i Maria Jarosz – to zwycięzcy IV edycji Festiwalu Rockowego "Muzyka dla Wszystkich", który zakończył się w Centrum Kultury i Promocji Gminy w Łososinie Dolnej. Nagrody młodym wokalistkom wręczył starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski, który objął wydarzenie muzyczne honorowym patronatem.

Cieszę się, że festiwal się rozrasta i biorą w nim udział wokaliści i zespoły prezentujące bardzo wysoki poziom – mówi starosta Marek Kwiatkowski. - To wydarzenie bywa trampoliną do sukcesu, bowiem przed rokiem nagrodę specjalną wywalczył tutaj Tomasz Bulzak. Ten znakomity wokalista wygrał telewizyjną "Szansę na Sukces" i zaśpiewał na Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.


Starosta Marek Kwiatkowski podkreślił, że Powiat wspiera szeroko rozumianą kulturę, dlatego organizatorzy Festiwalu – Stowarzyszenie Muzyka dla Wszystkich, kierowane przez Elżbietę i Ryszarda Gołębiów nadal mogą liczyć na pomoc powiatowego samorządu. To cykliczne wydarzenie muzyczne, które przyciąga do Łososiny Dolnej artystów sceny rockowej, zrealizowano w ramach konkursu "Kulturalne Sądeckie".


Źródło: SPNS, fot. Paweł Szeliga

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować