12 kwietnia Dzień Otwarty w Zespole Szkół w Marcinkowicach

Dzień Otwarty w Zespole Szkół im. Władysława Orkana w Marcinkowicach już w przyszłym tygodniu, 12 kwietnia (piątek), w godzinach 9.00 - 13.00, to wyjątkowe wydarzenie dla ósmoklasistów i ich rodziców.

12 kwietnia Dzień Otwarty w Zespole Szkół w Marcinkowicach

Oto, co będzie się działo:

  • Zwiedzanie budynku szkoły i internatu: Zapraszamy do poznania naszej placówki od środka. Będziecie mieli okazję zobaczyć sale lekcyjne, korytarze i inne pomieszczenia.
  • Lekcja historii i regionalizmu: W szkolnym Muzeum Historycznym oraz Izbie Regionalnej odbędzie się ciekawa lekcja, która pozwoli Wam zgłębić historię i kulturę regionu.
  • Aktywne zajęcia sportowe: W Powiatowym Centrum Sportu czekają na Was atrakcje takie jak zajęcia strzeleckie, ścianka wspinaczkowa, pokaz sztuk walki oraz pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej.
  • Prezentacja kierunków kształcenia: Dowiecie się, jakie kierunki nauki oferuje nasza szkoła.
  • Spotkania z uczniami, nauczycielami, dyrekcją i partnerami szkoły: To doskonała okazja, aby porozmawiać z osobami, które tworzą społeczność szkolną.
  • Stoiska promujące służby mundurowe: Poznacie różne służby, z którymi nasza szkoła współpracuje.

Zapraszamy serdecznie! To będzie dzień pełen wrażeń i możliwości poznania szkoły z bliska.

Szczegóły dotyczące rekrutacji do klas mundurowych w Zespole Szkół w Marcinkowicach dostępne są na szkolnej stronie internetowej.

Źródło: SPNS

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować