Pogoda - Sądeckie.pl

22

Dzisiaj jest: 22. 10. 2021 Do końca roku: 70 dni
Jakość Powietrza:

17 września w całej Polsce rozpoczną się Dni Otwarte Funduszy Europejskich. W akcję włącza się WUP w Krakowie

17 września w całej Polsce rozpoczną się Dni Otwarte Funduszy Europejskich. W akcję włącza się WUP w Krakowie

Już 17 września w całej Polsce rozpoczną się Dni Otwarte Funduszy Europejskich. Jest to coroczna impreza, podczas której firmy i instytucje z całej Polski pokazują odwiedzającym swoje funduszowe projekty. Organizuje ją Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. Polskie Dni Otwarte FE są też częścią szerszej kampanii #EUinmyregion, którą prowadzi Komisja Europejska.

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie co roku włącza się w akcję zachęcając swoich Beneficjentów do pokazania efektów projektów. W tym roku zaprasza na wydarzenie online pn. „Ogarnij kasę na rozwój – challenge kulinarny. Europejskie menu z POWERem", który jest organizowany wspólnie z Zespołem Szkół Nr 3 im. ks. prof. J. Tischnera w Bochni, Fundacją Rozwoju Kompetencji i Przedsiębiorczości PROAKTYWNI oraz uczniami, opiekunami ze szkół gastronomicznych i Starostwami Powiatowymi z Małopolski: z Bochni, Limanowej, Suchej Beskidzkiej, z Wadowic i Dąbrowy Tarnowskiej.


W atmosferze wyzwania, jakim będzie przyrządzenie i zaprezentowanie potraw europejskich przez przyszłych małopolskich kucharzy, przedstawione zostaną efekty i projekty pomagające młodym osobom z Małopolski rozwijać się zawodowo. Eksperci przez całą transmisję wydarzenia będą odpowiadać na czacie na pytania publiczności związane z udziałem w projektach, m.in.: w zdobyciu pierwszej pracy, w zdobyciu doświadczenia zawodowego, w uzyskaniu dodatkowych kwalifikacji zawodowych oraz na jaką pomoc może liczyć osoba przed 30. r.ż., która straciła pracę w związku z pandemią COVID po 1 marca 2020 r.


Streaming wydarzenia na żywo wraz z czatem z ekspertami odbędzie się 17 września, od godziny 10.30-do ok.13.00. Będzie prowadzony na Facebooku.


Link do profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/pociagdokariery/


Więcej atrakcji także na stronie: www.dniotwarte.eu


Źródło: Materiały nadesłane do redakcji, Fot. Fb Ogarnij kasę na rozwój – challenge kulinarny. Europejskie menu z POWERem”

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować