Pogoda - Sądeckie.pl

24

Dzisiaj jest: 24. 10. 2021 Do końca roku: 68 dni
Jakość Powietrza:

19 czerwca bezpłatnie sprawdzisz stan techniczny pojazdu

19 czerwca bezpłatnie sprawdzisz stan techniczny pojazdu

Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji IPA Region Nowy Sącz i Komenda Miejska Policji w Nowym Sączu po raz kolejny podjęły działania w celu zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom naszego regionu. Dzięki temu 19 czerwca br. będzie możliwe bezpłatne sprawdzenie stanu technicznego pojazdów przed wakacyjnym wyjazdem w trasę.

Dobry stan techniczny pojazdu jest niezwykle ważny dla bezpieczeństwa osób nim podróżujących, ale także innych użytkowników dróg. Dlatego już od 7 lat na Sądecczyźnie organizowana jest akcja pn. „Bezpieczny wyjazd na urlop”, której celem jest umożliwienie kierowcom bezpłatnego sprawdzenia samochodu. Partnerem akcji jest MOTO SOWA - Wojciech Sowa, Wielopole 140.


Diagnostycy Stacji Kontroli Pojazdów w sobotę 19 czerwca 2019 r. w godz. od 7:00 do 13:00 będą sprawdzać najważniejsze podzespoły samochodów, m.in.: zawieszenie, układ kierowniczy, hamulce, regulacje świateł. Zaznaczamy, że nie jest to coroczne badanie techniczne pojazdu wpisane do dowodu rejestracyjnego lecz sprawdzenie stanu technicznego pojazdu i upewnienie się przed wyjazdem, że poruszamy się sprawnym samochodem.


Źródło: KMPNS

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować