26 latka kradła perfumy w sądeckich drogeriach. Pracownik ochrony złapał ją na gorącym uczynku

Funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu zatrzymali 26-letnią kobietę, która w ciągu ostatniego miesiąca dopuściła się czterech kradzieży w drogeriach. Sądeczanka usłyszała już zarzuty, a za popełnione przestępstwa odpowie teraz przed sądem.

26 latka kradła perfumy w sądeckich drogeriach. Pracownik ochrony złapał ją na gorącym uczynku

4 listopada, około godziny 12:30, oficer dyżurny sądeckiej komendy otrzymał zgłoszenie o kradzieży w jednej z drogerii w Nowym Sączu. Pracownik ochrony zatrzymał młodą kobietę, która schowała kilka opakowań markowych perfum do torebki i próbowała opuścić sklep, nie płacąc za towar.


Policjanci natychmiast zostali skierowani pod wskazany adres i zatrzymali 26-letnią mieszkankę Nowego Sącza. Kobieta została przewieziona do komendy, a odzyskane perfumy o wartości 1 tys. złotych, z uwagi na brak uszkodzeń, wróciły na sklepowe półki.


W toku prowadzonych czynności wyszło na jaw, że to nie było jedyne przewinienie podejrzewanej. Funkcjonariusze ustalili, że 26-latka dopuściła się kradzieży także dzień wcześniej oraz dwukrotnie na początku października, kiedy również okradała drogerie z markowych perfum. Łącznie wyniosła ze sklepów 14 opakowań o wartości ponad 3,5 tys. złotych.

Na podstawie zebranego przez policjantów materiału dowodowego mieszkanka Nowego Sącza usłyszała zarzuty kradzieży. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat więzienia, ale ponieważ kobieta popełniała je w krótkich odstępach czasu, wykorzystując podobną sposobność, sąd może orzec wyższy wymiar kary.


Źródło: KMPNS, fot. ilustracyjna

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować