Pogoda - Sądeckie.pl

30

Dzisiaj jest: 30. 11. 2021 Do końca roku: 31 dni
Jakość Powietrza:

5 lipca wernisaż wystawy pt. „Biblioteka i życie codzienne (nie tylko z książką) w PRL”

5 lipca wernisaż wystawy pt. „Biblioteka i życie codzienne (nie tylko z książką) w PRL”

Już 5 lipca br. o godzinie 17:00 w zabytkowych piwnicach Sądeckiej Biblioteki Publicznej przy ul. Franciszkańskiej 11 odbędzie się wernisaż wystawy, która nosi tytuł: „Biblioteka i życie codzienne (nie tylko z książką) w PRL”.

Wakacyjna wystawa Biblioteka i życie codzienne (nie tylko z książką) w PRL przeznaczona jest dla tych, których dzieciństwo i młodość przypadły na lata 60. i 70. XX wieku. I to oni mogą powiedzieć „A PAMIĘTASZ TO”? Na wystawie została odtworzona biblioteka z tamtych lat, a w niej książki i czasopisma z epoki. Zobaczyć można też kącik ucznia, kącik młodzieżowy, kuchnię i pokój, zdjęcia i reklamy. Wystawa powstała we współpracy z Czytelnikami, którzy przynosili nam swoje pamiątki zachowane z tych lat.


Tą wyjątkową ekspozycję można oglądać w zabytkowych przestrzeniach wystawienniczych do 31 sierpnia br. w godzinach otwarcia biblioteki głównej.


Ze względu na sytuację pandemiczną uczestnictwo w wydarzeniu tylko za okazaniem bezpłatnych wejściówek, które można odebrać w siedzibie głównej Sądeckiej Biblioteki Publicznej (ul. Franciszkańska 11) lub zarezerwować ( tel. 18 443-87-52 lub 443-83-02 wew. 29, e-mail: promocja@sbp.nowysacz.pl).


Źródło: UMNS

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować