62. Małopolski Wyścig Górski. Będą utrudnienia w ruchu

W najbliższy czwartek 30 maja br. na terenie województwa małopolskiego ruszy 62. Małopolski Wyścig Górski. Impreza składać się będzie z 4 etapów rozgrywanych w dniach 30.05.2024-02.06.2024 r.

62. Małopolski Wyścig Górski. Będą utrudnienia w ruchu

Prolog wystartuje z parkingu przy al. Wędrowników w Krakowie i zakończy się przy schronie amunicyjnym „Kazamaty”, zlokalizowanym również przy al. Wędrowników. Kolejne etapy przejadu odbędą się przez teren powiatów: proszowickiego, brzeskiego, bocheńskiego, wielickiego, limanowskiego, myślenickiego, nowosądeckiego oraz nowotarskiego.

Na trasie wyścigu należy spodziewać się sporych utrudnień. Dla zapewnienia bezpieczeństwa ruch pojazdów wstrzymywany będzie przed przejazdem zawodników w zależności od występującego natężenia ruchu. Zalecamy, gdy to tylko możliwe, o wybieranie alternatywnych tras, a w przypadku konieczności poruszania się drogami, na których odbywa się wyścig, prosimy o stosowanie się do poleceń służb.

W zabezpieczeniu zaangażowanych będzie 307 policjantów ruchu drogowego, którzy będą czuwać na bezpieczeństwem i płynnością ruchu.

Źródło: KPPL

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować