Pogoda - Sądeckie.pl

20

Dzisiaj jest: 20. 09. 2021 Do końca roku: 102 dni
Jakość Powietrza

78. Tour de Pologne: utrudnienia w ruchu na terenie Sądecczyzny

78. Tour de Pologne: utrudnienia w ruchu na terenie Sądecczyzny

12 sierpnia br. przez powiat nowosądecki przejedzie peleton międzynarodowego wyścigu kolarskiego „78. Tour de Pologne”. W ramach IV etapu wyścigu, kolarze wystartują w Tarnowie, a na metę wjadą w Bukowinie Tatrzańskiej. Podczas tego etapu kolarze pokonają 160 km. Nad bezpieczeństwem będą czuwać policjanci. Podczas przejazdu kolarzy należy spodziewać się utrudnień w ruchu.

12 sierpnia br. (czwartek) po południu peleton wjedzie na teren powiatu nowosądeckiego i pokona trasę od miejscowości Roztoka Brzeziny, Rożnów, Witowice Dolne, Łososina Dolna, Łyczanka, Zawadka, Chomranice następnie kolarze wjadą na teren powiatu limanowskiego (Kłodne, Męcina, Przyszowa, Stronie, Łukowica, Jastrzębie, Jadamwola) po czym ponownie wjadą na Sądecczyznę i przejadą trasę przez Olszanę, Czarny Potok, Łącko, Czerniec oraz Zabrzeż.


Przewidywany czas przejazdu peletonu przez powiat nowosądecki: godz. 15:00 – 18:00.


Na czas przejazdu wyścigu kolarskiego ruch na trasach zostanie całkowicie zamknięty. Policjanci apelują do wszystkich osób korzystających z dróg o bezwzględne podporządkowanie się poleceniom osób kierujących ruchem i zachowanie szczególnej ostrożności.


Więcej informacji na temat wyścigu można znaleźć na stronie organizatora Tour De Pologne.Źródło: KMPNS

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować