Akcja #budżetdlamieszkańców zaczęła przynosić pierwsze efekty. Kładka nad Kamienicą została oświetlona

Akcja #budżetdlamieszkańców zaczęła przynosić pierwsze efekty. Kładka nad Kamienicą została oświetlona

Jakiś czas temu informowaliśmy, że przewodniczący i reprezentujący Zarząd Osiedla Gołąbkowice Pan Antoni Rączkowski włączył się w akcję #budżetdlamieszkańców.

 

W imieniu mieszkańców Osiedla wystąpił do władz miasta z propozycją oświetlenia łącznika drogowego pomiędzy ulicą Nadbrzeżna 34 (MOSiR) a Nadbrzeżna 40, prowadzącego do kładki nad rzeką Kamienica wraz z oświetleniem kładki oraz poszerzenia asfaltu na całej długości łącznika drogowego, co ułatwiłoby komunikację pieszo-rowerową.

 

Jak się okazuje akcja #budżetdlamieszkańców już zaczęła przynosić pierwsze efekty, bo wniosek złożony przez Radnego Macieja Rogóża o oświetlenie kładki nad rzeką Kamienicą został pozytywnie rozpatrzony przez prezydenta i inwestycja została zrealizowana.

 

Przypomnijmy. Akcja #budżetdlamieszkańców została zainicjowana przez grupę młodych ludzi i radnego Macieja Rogóża. Mieszkańcy mogli do końca września na specjalnie założonego w tym celu maila zgłaszać swoje sugestie dotyczące inwestycji, uwag czy planów rozwoju miasta.

 

Ostatecznie zebrano 77 wniosków, po czym radny zgłosił interpelację do Prezydenta Nowego Sącza ze wszystkimi propozycjami.

 Akcja #budżetdlamieszkańców zaczęła przynosić pierwsze efekty. Kładka nad Kamienicą została oświetlona Akcja #budżetdlamieszkańców zaczęła przynosić pierwsze efekty. Kładka nad Kamienicą została oświetlona

Fot. Radny Maciej Rogóż

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować