Pogoda Nowy Sącz

5

Dzisiaj jest: 05. 12. 2023 Dni od początku roku: 338 Dni do końca roku: 26
Jakość: PM 10: % normy PM 2.5: % normy So2: % normy

ANS po raz kolejny uzyskała certyfikat Uczelni Liderów

Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Sączu po raz kolejny uzyskała certyfikat Uczelni Liderów. Dodatkowo, Uczelni przyznano Wyróżnienie Zarządu Fundacji Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego za „największy progres w dziedzinie rozwoju edukacji praktycznej i współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym”.

ANS po raz kolejny uzyskała certyfikat Uczelni Liderów

Nagrodę podczas uroczystej Gali Liderów odebrał dr hab. inż. Mariusz Cygnar, prof. ANS, rektor Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu. Certyfikaty „Uczelnia Liderów” przyznawane są od 2011 roku instytucjom akademickim podejmującym wysiłki, by kształcić absolwentów atrakcyjnych dla rynku pracy, otwartych na zmiany, przygotowanych do efektywnego realizowania własnych celów zawodowych w warunkach gospodarki wiedzy.


Program „Uczelnia Liderów” wyróżnia liderów rynku szkolnictwa wyższego, którzy kreują przyszłość tego rynku i swoich absolwentów dzięki współpracy z gospodarką, otoczeniem społecznym i otwartości na oczekiwania rynku pracy.


Uroczystość rozstrzygnięcia 13. edycji Konkursu odbyła się 6 lipca w Warszawie. Podczas niej podsumowano wyniki pracy Komisji Certyfikacyjnej i ogłoszono laureatów Wyróżnień Nadzwyczajnych. Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Sączu po raz kolejny uzyskała certyfikat Uczelni Liderów oraz Wyróżnienie Zarządu Fundacji Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego za „największy progres w dziedzinie rozwoju edukacji praktycznej i współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym”.


W trakcie Gali Laureaci otrzymali recenzje zawierające wnioski z oceny przeprowadzonej w toku certyfikacji oraz Nagrody Nadzwyczajne przyznane m.in. za najwyższy wynik punktowy oraz za wdrożenie najbardziej innowacyjnych rozwiązań służących budowaniu kultury jakości kształcenia.


Źródło: ANSZobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować