Bobowa pełna emocji. Motocykle, zabytki i folklor Pogórza

Bobowa znów pokazała swoje serce! Miniona niedziela była prawdziwym świętem motoryzacji, folkloru i wspólnej zabawy. IV Pielgrzymka Motocyklowa, I Zjazd Pojazdów Zabytkowych oraz Bobowskie Spotkania z Folklorem Pogórza – trzy wydarzenia, które połączyły mieszkańców i gości w jedno wielkie, radosne święto.

Bobowa pełna emocji. Motocykle, zabytki i folklor Pogórza
Bobowa pełna emocji. Motocykle, zabytki i folklor Pogórza. Fot. FB Burmistrz Marcin Wąs

Miasto rozbrzmiewało rykiem silników i dźwiękami muzyki. Lśniące motocykle i zabytkowe perełki motoryzacji przyciągały tłumy pasjonatów – od miłośników klasyki po najmłodszych, którzy z zachwytem oglądali historyczne auta. Zjazd pojazdów zabytkowych zachwycił różnorodnością, prezentując prawdziwe motoryzacyjne skarby.

Na scenie królował folklor Pogórza – barwne stroje, tradycyjne tańce, śpiew i lokalne przysmaki stworzyły wyjątkowy klimat. Każdy występ spotykał się z gromkimi brawami, a publiczność mogła poczuć prawdziwego ducha regionu.

To był dzień, który pokazał, że Bobowa żyje kulturą, pasją i wspólnotą – podsumował burmistrz Marcin Wąs.

Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom, artystom, właścicielom pojazdów i wolontariuszom. Dzięki nim to niezwykłe wydarzenie na długo pozostanie w pamięci mieszkańców i gości.

Źródło: Fot. FB Burmistrz Marcin Wąs

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować