Brzana: Dwaj 14-latkowie ukradli wystawiony na sprzedaż motocykl

Policjanci z Komisariatu Policji w Bobowej w powiecie gorlickim odzyskali skradziony dzień wcześniej motocykl typu cross o wartości ponad 4 tysiące złotych.

Brzana: Dwaj 14-latkowie ukradli wystawiony na sprzedaż motocykl

Wydarzenie miało miejsce 7 maja br. około godziny 15 w miejscowości Brzana w powiecie gorlickim. Sprawcą kradzieży był młody mężczyzna, który pod pretekstem sprawdzenia działania motocykla wystawionego na sprzedaż, przed jego zakupem, po uruchomieniu go, odjechał na nim w nieznanym kierunku. Po zgłoszeniu kradzieży, kilka patroli policji z powiatu gorlickiego zaangażowano w poszukiwania złodzieja.

Następnego dnia działania podjęte przez policjantów z Komisariatu Policji w Bobowej okazały się skuteczne. Dzięki poczynionym ustaleniom 8 maja, na terenie jednej z miejscowości powiatu tarnowskiego odnaleziony został skradziony motocykl. Ustalono także sprawców kradzieży, którzy okazali się dwaj współpracujący ze sobą 14-latkowie. Wobec nich zostanie skierowany wniosek do Wydziału Rodzinnego i Nieletnich Sądu Rejonowego w Tarnowie, natomiast motocykl został już przekazany właścicielowi. To świetna wiadomość, że policja była w stanie szybko odnaleźć skradziony pojazd i zidentyfikować sprawców.

Źródło: KPPG

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować