Pogoda - Sądeckie.pl18

Dzisiaj jest: 18. 04. 2021
Do końca roku: 257 dni
Jakość Powietrza

Chodnik przy ul. Brodowskiej w trakcie remontu

Chodnik przy ul. Brodowskiej w trakcie remontu

Prace obejmują prawie 300 metrów chodnika pomiędzy ulicą Paderewskiego, a ulicą Racławicką. W zakres prac wchodzi rozbiórka istniejącego chodnika z płyt betonowych i remont chodnika z kostki brukowej wraz z obrzeżami.

 

Jestem na ul. Brodowskiej. Zaprosił mnie tutaj radny Krzysztof Ziaja, który pilnuje remontu chodnika. Całkowita wymiana. Mam nadzieję, ze mieszkańcy okolicznych domów będą zadowoleni. Dziękuję panu radnemu za zainteresowanie się tematem i za to, że przypilnował, że ta inwestycja powstanie jeszcze przed zimą - powiedział prezydent.


Bardzo się cieszę, bo ten chodnik przez kilkadziesiąt lat nie był nigdy remontowany. Poruszanie się po nim zagrażało bezpieczeństwu osób korzystających z niego. Cieszę się, że prezydent podjął taką decyzję. Oby tak dalej - dodaje radny Krzysztof Ziaja.

Chodnik przy ul. Brodowskiej remontowany Chodnik przy ul. Brodowskiej remontowany Chodnik przy ul. Brodowskiej remontowany Chodnik przy ul. Brodowskiej remontowany Chodnik przy ul. Brodowskiej remontowany Chodnik przy ul. Brodowskiej remontowany

Fot. UMNS

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować