Pogoda - Sądeckie.pl

22

Dzisiaj jest: 22. 10. 2021 Do końca roku: 70 dni
Jakość Powietrza:

Dariusz Dudek z nowym kontraktem

Dariusz Dudek z nowym kontraktem

Władze klubu, w podziękowaniu za dotychczasowe osiągnięcia, zaproponowały Dariuszowi Dudkowi nowy kontrakt, na mocy którego trener nadal będzie mógł z optymizmem patrzeć w przyszłość oraz kontynuować swoje sukcesy z naszą drużyną.

W listopadzie ubiegłego roku Dariusz Dudek przejął zespół "Biało-czarnych" w fatalnej sytuacji, po czym odmienił oblicze drużyny osiągając świetną passę siedemnastu meczów bez porażki, włączając się w szansę na baraże do PKO BP Ekstraklasy.


Nowa umowa została podpisana do końca sezonu 2021/2022 z automatycznym przedłużeniem o kolejne dwanaście miesięcy w razie utrzymania w I lidze.


Podpisanie nowego kontraktu z Dariuszem Dudkiem to wyznacznik tego, że klub w dalszym ciągu zmierza w dobrym kierunku. Wspólnie z trenerem, z optymizmem patrzymy w przyszłość i chcemy walczyć o jak najwyższe cele - powiedział Łukasz Morawski p.o. prezesa MKS Sandecja S.A.


Budowa stadionu, rozwój infrastruktury, obiecujące transfery, stabilna sytuacja klubu oraz krótkie i treściwe negocjacje sprawiły, że zdecydowałem się zostać na dłużej w Sandecji. Zawsze stawiam przed sobą oraz całą drużyną ambitne cele. Spotkałem tutaj grupę zawodników oraz współpracowników, z którymi nadajemy na tych samych falach. Kierunek jest jasny, możliwości są, chcemy aby Sandecja rozwijała się z każdym kolejnym dniem - powiedział Dariusz Dudek, trener "Biało-czarnych".


Źródło: MKS Sandecja

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować