Dożynki Powiatowe i Agro Nawojowa już w pierwszy weekend września

Dziś ruszyły zapisy do udziału w wielkiej rolniczej imprezie – Agro Nawojowa 2023. W ubiegłorocznej edycji wzięło udział ponad 400 wystawców. Ich stoiska obejrzało łącznie ponad 40 tysięcy zwiedzających.

Dożynki Powiatowe i Agro Nawojowa już w pierwszy weekend września

Agro Nawojowa 2023 odbędzie się w pierwszy weekend września. W programie m.in. Dożynki Powiatu Nowosądeckiego, wystawa maszyn rolniczych i urządzeń do ogrodu, wystawy zwierząt (owiec, kóz, drobnego inwentarza i ptaków ozdobnych, zwierząt futerkowych i akwariowych), wystawa budownictwa, kiermasz ogrodniczy, prezentacja firm przetwórczych, piekarni, mleczarni i pszczelarstwa z możliwością zakupu żywności wytwarzanej na terenach wiejskich.

Przewidywany jest też kiermasz rękodzieła ludowego i rzemiosła wraz z prezentacją zanikających zawodów. Podczas dwudniowej imprezy prezentowane też będą oferty agroturystyczne, a także stoiska instytucji zajmujących się rolnictwem, banków, firm ubezpieczeniowych i wydawnictw branżowych. W programie także rozstrzygnięcie wojewódzkich konkursów rolniczych i Mistrzostwa Polski w strzyżeniu owiec metodą tradycyjną.


Więcej informacji na stronie internetowej Powiatu Nowosądeckiego www.agronawojowa.nowosadecki.pl.


Źródło: SPNS

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować