Pogoda - Sądeckie.pl18

Dzisiaj jest: 18. 04. 2021
Do końca roku: 257 dni
Jakość Powietrza

Drużyna Sandecji z kolejnym zwycięstwem

Drużyna Sandecji z kolejnym zwycięstwem

Dzisiaj (6 grudnia) drużyna Sandecji rozegrała wyjazdowe spotkanie w Niepołomicach. Ich rywalem była Puszcza Niepołomice. Mecz zakończył się zwycięstwem podopiecznych Dariusza Dudka wynikiem 1:0. Bramkę dla "Biało-czarnych" zdobył w 64 minucie spotkania Michal Piter-Bučko.

 

Szkoleniowiec zespołu Sandecji nie krył zadowolenia na pomeczowej konferencji z faktu, że jego podopieczni pokazali charakter, walkę oraz determinację.


Jeżeli chodzi o mecz na pewno nie ma tu co za dużo mówić. Wiedzieliśmy, jakie tutaj są warunki, tą bronią Puszczy ich pokonaliśmy. Myślę, że słowa uznania należą się moim zawodnikom, bo ten plan, który sobie realizowaliśmy do końca wystarczył. Cieszę się z tego, że wróciła ekipa z Nowego Sącza, dalej gra tak, jak kiedyś. Jest ten charakter, jeżeli do tego dołożymy trochę piłki, to będzie dobrze. Jeśli mielibyśmy cokolwiek zrobić dzisiaj na tym boisku, to trudno powiedzieć, bo stan murawy był słaby w tym czasie, ta trawa nie ma takiej wegetacji, dlatego ten mecz był taki, a nie inny. Dziękuje naszym zawodnikom za charakter, walkę, determinację, bo to jest dla mnie najważniejsze - powiedział po zwycięstwie nad Puszczą trener drużyny Sandecji, Dariusz Dudek.

 

Sędziował Jacek Lis. Mecz odbył się bez udziału publiczności.

Drużyna Sandecji z kolejnym zwycięstwem Drużyna Sandecji z kolejnym zwycięstwem Drużyna Sandecji z kolejnym zwycięstwem Drużyna Sandecji z kolejnym zwycięstwem Drużyna Sandecji z kolejnym zwycięstwem Drużyna Sandecji z kolejnym zwycięstwem

Źródło i fot.: MKS Sandecja

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować