Pogoda - Sądeckie.pl27

Dzisiaj jest: 27. 02. 2021
Do końca roku: 307 dniForum Młodych Liderów w Nowym Sączu

Forum Młodych Liderów w Nowym Sączu

W dniu 4 września rozpoczęło się XIV Forum Ekonomiczne Młodych Liderów. Zgromadzeni zostali przywitani przez prezydenta miasta Nowego Sącza w auli Wyższej Szkoły Biznesu. 

 

Głównym tematem tegorocznego Forum są kompetencje potrzebne na nowo kształtującym się rynku pracy. Za kilka lat niektóre zawody przestaną istnieć, a pojawią się nowe. Uczestnicy forum odpowiedzą na pytania jak przygotować się do zmian na rynku pracy oraz jak budować miękkie kompetencje. 

 

Prezydent Ludomir Handzel w swoim wystąpieniu wspomniał o tym, jak 5 lat temu brał udział w Forum Młodych Liderów, jako młody przedsiębiorca. Mówił wówczas o znaczeniu kompetencji na rynku pracy. 

 

W ramach Forum Młodych Liderów odbędą się panele dyskusyjne, spotkania z przedsiębiorcami i menedżerami oraz interesujące warsztaty tematyczne. W wydarzeniu weźmie udział 400 młodych liderów z 35 krajów świata. 

 

Forum zostało zorganizowane przez Europejski Dom Spotkań - Fundacja Nowy Staw i Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji. Obrady będą trwały do 6 września 2019 r. 

 

Źródło i Fot. Urząd Miasta Nowy Sącz

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować