Pogoda - Sądeckie.pl7

Dzisiaj jest: 07. 05. 2021
Do końca roku: 238 dni
Jakość Powietrza

Gala Konkursu "Nowy Sącz - Miastem Kwiatów i Zieleni"

Gala Konkursu "Nowy Sącz - Miastem Kwiatów i Zieleni"

29 października w Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu przy ul. Rynek 14 odbył się uroczysty finał XXIII edycji konkursu "Nowy Sącz - Miastem Kwiatów i Zieleni".

 

 

Konkurs jest skierowany do wszystkich mieszkańców, instytucji, jednostek z terenu miasta, w celu pobudzenia aktywności, inicjatywy tworzenia wizerunku miasta kwiatów i zieleni. Jest ogłaszany co roku przez Wydział Komunalnej Obsługi Miasta.

 

 

Zebranych na sali powitała obecna podczas gali Wiceprezydent Magdalena Majka, która podziekowała uczestnikom za udział w konkursie, dzięki któremu Miasto Nowy Sącz z każdym rokiem staje się coraz piękniejsze.

 

 „To, co Państwo przynieśliście ze sobą, te przepiękne ogrody, to piękno po prostu, które wkładacie i w ten sposób pomagacie nam w tym żeby Nowy Sącz rzeczywiście, co roku był miastem coraz piękniejszym to ogromna wasza zasługa. Praca ogrodnika wszyscy wiemy wymaga ogromnej cierpliwości, wymaga miłości, spokoju. Myślę, że to są takie bardzo dobre cechy. Po prostu takiego wspaniałego dobrego mieszkańca, obywatela miasta. Za to bardzo serdecznie Państwu dziękuję".

 

W tegorocznej odsłonie było 50 zgłoszeń. Komisja konkursowa wyłoniła laureatów oraz przyznała wyróżnienia. Każdy uczestnik otrzymał dyplom i upominek.

 

Konkurs został podzielony na trzy kategorie: ogrody, balkony i tereny zielone jednostek organizacyjnych.

 

Na początek nagrodzeni zostali pozostali uczestnicy ukwiecający swoje posesje w myśl idei: Nowy Sącz - Miastem Kwiatów i Zieleni.

 

Następnie przyznano wyróżnienia w kategorii ogrody i balkony oraz tereny zielone jednostek organizacyjnych.

 

Punktem kulminacyjnym gali było nagrodzenie laureatów w kategorii ogrody.

 

Nagrody wręczała Wiceprezydent Magdalena Majka w towarzystwie Dyrektora Komunalnej Obsługi Miasta Jana Kupczaka oraz członkini Komisji konkursowej Pani Ewy Klimek. 

 

     

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować