Pogoda Nowy Sącz

25

Dzisiaj jest: 25. 09. 2022 Dni od początku roku: 267 Dni do końca roku: 97
Jakość: PM 10: % normy PM 2.5: % normy So2: % normy

Gmina Limanowa: Zakończyła się modernizacja sal gimnastycznych w trzech szkołach

Gmina Limanowa: Zakończyła się modernizacja sal gimnastycznych w trzech szkołach

Dobiegła końca modernizacja sal gimnastycznych przy szkołach podstawowych w Kaninie Pisarzowej i Starej Wsi. Gmina Limanowa pozyskała na ten cel środki w wysokości 300.000,00 złotych z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznejw ramach Programu Sportowa Polska – Program Rozwoju Lokalnej Infrastruktury Sportowej – edycja 2021.

Całość inwestycji wyniosła 724 324,47 zł.

W odbiorach zadań uczestniczyli przedstawiciele wykonawców, Wójt Gminy Limnaowa Jan Skrzekut, Zastępca Wójta Gminy Limanowa Wojciech Pazdan oraz w poszczególnych miejscowościach dyrektorzy szkół oraz radni i sołtysi: w Pisarzowej Magdalena Strzebońska, Antoni Frączek i Andrzej Malinowski, w Kaninie Halina Śmierciak i Barbara Hebda, w Starej Wsi Marek Twaróg, Iwona Wojak-Ćwik, Bogusław Pazdur i Ryszard Piszczek.


Zakres rzeczowy 3 zadań częściowych w ramach projektu:

1) Modernizacja sali gimnastycznej w budynku Szkoły Podstawowej w Pisarzowej polegała na : wymianie okien, montażu piłkochwytów zabezpieczających okna, malowaniu sali, ociepleniu ścian sali i wykonaniu nowej elewacji, montażu nowych obróbek blacharskich, w tym także parapetów i wymianie instalacji odgromowej.

Wykonawcą zadania był Zakład Remontowo-Budowlany, Józef Smyda, ul.Wiejska 10, 33-342 Barcice Dolne

 2) Modernizacja sali gimnastycznej w budynku Szkoły Podstawowej Nr 2 w Starej Wsi polegała na : wymianie okien i drzwi, cyklinowaniu i malowaniu parkietów, malowaniu ścian i sufitów, montażu piłkochwytów zabezpieczających okna, wymianie opraw oświetleniowych oraz obłożeniu ścian wykładziną tekstylną w celu osłony przed obijaniem.

Wykonawcą zadania był Zakład Ogólnobudowlany, Marian Sułkowski, ul.Reja 3, 34-600 Limanowa

3) Modernizacja sali gimnastycznej w budynku Szkoły Podstawowej w Kaninie polegała na : wymianie okien i drzwi, cyklinowaniu i malowaniu parkietów, malowaniu ścian, montażu piłkochwytów zabezpieczających okna oraz wymianie opraw oświetleniowych, remoncie schodów i parapetów.

Wykonawcą zadania był : Zakład Remontowo-Budowlany, Józef Smyda, ul.Wiejska 10, 33-342 Barcice Dolne  


Źródło: Gm. Limanowa

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować