Gorliccy policjanci mają nowe radiowozy

Komenda Powiatowa Policji w Gorlicach w ostatnich tygodniach 2021 roku wzbogaciła się o 3 nowe samochody służbowe zakupione dzięki wsparciu samorządów lokalnych z powiatu gorlickiego. Jeden radiowóz oznakowany oraz dwa nieoznakowane już zasiliły tabor Komisariatu Policji w Bieczu, Posterunku Policji w Uściu Gorlickim oraz Wydziału Kryminalnego.

Gorliccy policjanci mają nowe radiowozy

Grudzień to miesiąc który często kojarzy się z otrzymywaniem prezentów. Gorliccy policjanci także w tym ostatnim miesiącu 2021 roku obdarowani zostali nowymi radiowozami, które zakupiono dzięki finansowemu wsparciu samorządów lokalnych z terenu powiatu gorlickiego.


Jeden z zakupionych pojazdów to oznakowany radiowóz marki Mitsubishi z napędem hybrydowym, który został przekazany do służby w Posterunku Policji w Uściu Gorlickim, natomiast pozostałe dwa to pojazdy nieoznakowane, przekazane do służby w Komisariacie Policji w Bieczu oraz Wydziale Kryminalnym gorlickiej komendy.


Nowe samochody przyczyniły się do unowocześnienia taboru gorlickiej komendy i znacząco poprawiły warunki pracy stróżów prawa.


Źródło: KPPG

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować