Pogoda - Sądeckie.pl

21

Dzisiaj jest: 21. 01. 2022 Do końca roku: 344 dni
Jakość Powietrza:

Gorliccy policjanci otrzymali narkotesty

Gorliccy policjanci otrzymali narkotesty

Gorliccy policjanci otrzymali testy do wykrywania narkotyków. Narkotesty na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Gorlicach – mł. insp. Doroty Tokarz, przekazał Burmistrz Miasta Gorlice Pan Rafał Kukla. Będą one wykorzystywane przez policjantów, między innymi do eliminowania z ruchu kierowców, jeżdżących pod wpływem środków odurzających.

W ostatni piątek (10 grudnia br.) policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach otrzymali 50 testów do wykrywania narkotyków w organizmie. Przekazane narkotesty będą wykorzystane podczas codziennej służby przez policjantów pionu kryminalnego, prewencji i ruchu drogowego.


Przy ich pomocy funkcjonariusze bardzo szybko będą mogli sprawdzić, czy zatrzymany do kontroli drogowej kierowca jest pod wpływem narkotyków. Testy będą także pomocne w działaniach prowadzonych przez policjantów służby kryminalnej oraz funkcjonariuszy zajmujących się zwalczaniem przestępczości wśród nieletnich.


Narkotesty na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Gorlicach – mł. insp. Doroty Tokarz oraz I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Gorlicach - kom. Mariusza Piotrowskiego, przekazał Burmistrz Miasta Gorlice Pan Rafał Kukla.


Źródło: KPPG

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować