Pogoda - Sądeckie.pl8

Dzisiaj jest: 08. 05. 2021
Do końca roku: 237 dni
Jakość Powietrza

Grybów: Spłonął garaż z warsztatem samochodowym

Grybów: Spłonął garaż z warsztatem samochodowym

Do pożaru doszło w nocy 19 listopada w Grybowie na ul. Szkolnej. Informacje o zdarzeniu służby ratownicze otrzymały po godz. 2.

 

Gdy strażacy przybyli na miejsce, ogniem objęty był cały garaż, w którym znajdował się pojazd oraz wyposażenie warsztatu. Zagrożony rozprzestrzenieniem się ognia był budynek na sąsiedniej działce w odległości kilku metrów, w którym stopiły się rynny. W garażu znajdowały się dwie butle LPG oraz CO2.

 

Strażacy ugasili ogień oraz wyciągnęli z budynku butle na CO2 i je schłodzili. Następnie obiekt został oddymiony budynku przy użyciu wentylatora. Potem druhowie przystąpili do prac rozbiórkowych nadpalonej konstrukcji budynku. Na koniec sąsiedni obiekt został sprawdzony przy użyciu kamery termowizyjnej oraz miernika wielogazowego.

 

W wyniku zdarzenia ucierpiał pies, który znajdował się w budynku. Policja ustala co było przyczyną pożaru.

Grybów: Spłonął garaż z warsztatem samochodowym Grybów: Spłonął garaż z warsztatem samochodowym Grybów: Spłonął garaż z warsztatem samochodowym Grybów: Spłonął garaż z warsztatem samochodowym Grybów: Spłonął garaż z warsztatem samochodowym Grybów: Spłonął garaż z warsztatem samochodowym

Fot. PSPNS

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować