Pogoda Nowy Sącz

12

Dzisiaj jest: 12. 08. 2022 Dni od początku roku: 223 Dni do końca roku: 141
Jakość: PM 10: % normy PM 2.5: % normy So2: % normy

Innowacyjne Safari w Małopolsce

Innowacyjne Safari w Małopolsce

Masz innowacyjny pomysł, ale nie wiesz jak go zrealizować? Szukasz kogoś, kto pomoże Ci opracować nową technologię? Potrzebujesz zaplecza B+R na jej przetestowanie lub wdrożenie? Jeśli tak, to Innowacyjne Safari jest właśnie dla Ciebie! W tym roku spotkaj się z naukowcem on-line!

Safari w Małopolsce!?

Te bezkrwawe i innowacyjne łowy to bezpośrednie spotkania przedsiębiorców z naukowcami, podczas których każdy z uczestników upoluje dla siebie coś cennego. Przygotowane przez Województwo Małopolskie Safari ma na celu pomóc w nawiązaniu bezpośredniej relacji biznesu z nauką, która ułatwi współpracę na rzecz podnoszenia innowacyjności firm, a docelowo regionu. Spotkania zachęcają do współpracy, która niesie ze sobą korzyści dla wszystkich.


Podczas tegorocznego Safari będziemy poruszać się wokół zróżnicowanych tematów. Będą one dotyczyły wielu branż związanych z małopolskimi inteligentnymi specjalizacjami czyli life science, energią zrównoważoną, ICT, chemią, produkcją metali, elektrotechniką oraz przemysłami kreatywnymi i czasu wolnego. Będzie można podejść do tematu ogólnie, ale także, co wydaje się znacznie cenniejsze, wejść głębiej w specjalistyczne zagadnienia i szczegóły.


Z kim będzie można porozmawiać?

W tegorocznej edycji po stronie nauki udział wezmą następujące uczelnie: Uniwersytet Jagielloński, Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki, Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie oraz Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica. Swoją wiedzą i doświadczeniem z małopolskimi przedsiębiorcami podzielą się ich pracownicy naukowi, zajmujący się m.in.: diagnostyką mikrobiologiczną, urządzeniami medycznymi, substancjami bioaktywnymi, nośnikami leków, rozwojem produktów żywnościowych, dodatkami do pasz, nawozami i środkami do uprawy roślin, inżynierią materiałową, kompozytami, rozwiązaniami dla OZE, urządzeniami VR i grami komputerowymi. Podejmowane będą również zagadnienia przekrojowe, godne zainteresowania bez względu na branże, w której się działa. Będzie można porozmawiać o analizowaniu ukrytych potrzeb konsumentów i identyfikacji nisz rynkowych, prawidłowym znakowaniu wyrobów, pozyskiwaniu środków i obieraniu strategii rozwoju oraz grywalizacji w biznesie czyli budowie i poprawianiu zaangażowania pracowników i klientów.


Skorzystaj!

Ze względu na ciągle niepewną sytuację pandemiczną, oba tegoroczne wydarzenia zaplanowane na 10 i 17 listopada odbędą się w formule online. Spotkania rozpoczną się o godzinie 9.00 i potrwają do 12.30.


Jeśli jesteś przedsiębiorcą z sektora MŚP działającym w Małopolsce i chcesz wziąć udział w Innowacyjnym Safari skontaktuj się z operatorem odpowiedzialnym za realizację zadania: 604 763 598, business@sunmore.pl. Rekrutacja firm ma charakter otwarty, tzn. każdy przedsiębiorca spełniający kryteria formalne będzie miał szanse zostać uczestnikiem Safari. Liczy się kolejność zgłoszeń.


Źródło: UMWM

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować