Pogoda - Sądeckie.pl

27

Dzisiaj jest: 27. 09. 2021 Do końca roku: 95 dni
Jakość Powietrza

Kierująca BMW w dwie minuty zarobiła 16 punktów karnych

Kierująca BMW w dwie minuty zarobiła 16 punktów karnych

W ostatnim czasie Sądeccy policjanci działający w ramach grupy SPEED zatrzymali do kontroli młodą kobietę, która w jechała swoim BMW 112 km/h, przekraczając dopuszczalną prędkość o 62 km/h. I nie było to jej jedyne przewinienie.

 

19 listopada br., na terenie gminy Grybów, funkcjonariusze sądeckiej grupy SPEED jechali nieoznakowanym radiowozem za kierującą BMW. Młoda kobieta pędziła przed siebie wąską drogą, w ogóle nie stosując się do znaków ograniczenia prędkości. Najpierw przy ograniczeniu do 40 km/h jechała 90 km/h, a następnie przy ograniczeniu do 50 km/h pędziła 112 km/h, przekraczając dopuszczalną prędkość aż o 62 km/h!

 

Policjanci zatrzymali nieodpowiedzialną kierującą do kontroli drogowej. Kobieta została ukarana mandatem za rażące przekroczenie dopuszczalnej prędkości, wykonywanie nieprawidłowych manewrów oraz zły stan techniczny BMW, którym się poruszała. Dodatkowo okazało się, że pojazd jest niedopuszczony do ruchu. Za popełnione wykroczenia na konto młodej kierującej trafiło 16 punktów karnych, a policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu.

 

Źródło: KMPNS

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować