Koncert Noworoczny Orkiestry Dętej w Mszanie Dolnej
W najbliższą niedzielę, 5 stycznia, o godz. 16:00 mieszkańcy Mszany Dolnej będą mieli okazję wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu – Koncercie Noworocznym Orkiestry Dętej Ochotniczej Straży Pożarnej. To doskonała okazja, by rozpocząć Nowy Rok w rytmach muzyki na żywo!
W programie koncertu znajdą się zarówno tradycyjne kolędy i pastorałki, jak i utwory muzyki rozrywkowej, a także popularne piosenki świąteczne, które na pewno wprowadzą wszystkich w radosny, świąteczny nastrój.
Podczas wydarzenia będzie również możliwość zakupu płyty orkiestry, która z pewnością stanie się piękną pamiątką z tego muzycznego popołudnia.
Serdecznie zapraszamy do spędzenia tego wyjątkowego popołudnia w towarzystwie muzyki. Orkiestra Dęta czeka na Was!
Źródło: Fot. Miasto Mszana Dolna
Komentarze