Kradzież samochodu w Limanowej. Skradziony przy Zygmunta Augusta, rozbity po kilkuset metrach

Wczesnym rankiem w Limanowej skradziono samochód osobowy marki Audi, którym sprawcy po krótkiej jeździe uderzyli w latarnię uliczną. Policja prowadzi czynności i apeluje o ostrożność oraz właściwe zabezpieczanie pojazdów.

Kradzież samochodu w Limanowej. Skradziony przy Zygmunta Augusta, rozbity po kilkuset metrach
Kradzież samochodu w Limanowej. Skradziony przy Zygmunta Augusta, rozbity po kilkuset metrach. Fot. Policja Limanowa

31 grudnia, po godzinie 5.00, w Limanowej doszło do zaboru samochodu osobowego marki Audi. Pojazd zaparkowany był przy ulicy Zygmunta Augusta. Po przejechaniu kilkuset metrów sprawcy uderzyli nim w latarnię oświetleniową, powodując uszkodzenia infrastruktury.

Na miejscu zdarzenia pracują funkcjonariusze Policja Limanowa oraz grupa operacyjno procesowa. Prowadzone są czynności mające na celu ustalenie dokładnych okoliczności zdarzenia oraz identyfikację sprawców.

Źródło: fot Policja Limanowa

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować