Pogoda - Sądeckie.pl

19

Dzisiaj jest: 19. 09. 2021 Do końca roku: 103 dni
Jakość Powietrza

Limanowa: Od czwartku 10 grudnia utrudnienia w ruchu na przebudowywanym odcinku ul. J. Marka

Limanowa: Od czwartku 10 grudnia utrudnienia w ruchu na przebudowywanym odcinku  ul. J. Marka

W dniach 10-11 grudnia 2020r. (czwartek, piątek) planowane są roboty drogowe związane z położeniem nawierzchni bitumicznych na przebudowywanym odcinku ul. J.Marka w Limanowej (od Rynku do ronda k/Sądu).

 

10 grudnia 2020r. (czwartek) od godzin rannych będzie wykonywana dolna warstwa nawierzchni bitumicznej, roboty będą wykonywane połówkowo z zastosowaniem ruchu wahadłowego z umożliwieniem dojazdu do parkingu k/Starostwa.

 

Położenie górnej warstwy nawierzchni – ścieralnej całą szerokością planowane jest także w czwartek od godziny 16.00 (uzależnione od warunków atmosferycznych) z całkowitym wyłączeniem ruchu na przedmiotowym odcinku ulicy. W przypadku konieczności dokończenia robót w dniu następnym tj. piątek , ich wykonanie także nastąpi po godz. 16.00.

 

W związku z powyższymi planowanymi utrudnieniami użytkownicy drogi są proszeni o zachowanie należytej ostrożności podczas konieczności przejazdu w trakcie prowadzonych robót wahadłowo, dostosowanie się do wskazówek osób kierujących ruchem, oraz ograniczenie na ten czas przejezdności. Ponadto mając na uwadze całkowite wyłączenie z ruchu od godz. 16.00 kierowcy są proszeni o opuszczenie parkingów obok Starostwa do godz. 16.00 ponieważ w trakcie robót nie będzie możliwości przejazdu.

 

Źródło: Powiat Limanowski, fot. ilustracyjna

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować