Pogoda - Sądeckie.pl

19

Dzisiaj jest: 19. 09. 2021 Do końca roku: 103 dni
Jakość Powietrza

Limanowscy policjanci skonfiskowali nielegalne automaty do gier

Limanowscy policjanci skonfiskowali nielegalne automaty do gier

Limanowscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Małopolskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Krakowie zabezpieczyli nielegalne automaty do gier hazardowych. Maszyny znajdowały się w jednym z lokali w Limanowej.

3 marca br. funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Limanowej w jednym z lokali na terenie miasta, ujawnili trzy niezarejestrowane automaty, przystosowane do nielegalnych gier o tzw. niskich wygranych. W lokalu przebywało czterech mężczyzn. Przy jednym z nich funkcjonariusze znaleźli niewielkie ilości narkotyków w postaci suszu roślinnego.


Policjanci powiadomili o nielegalnych automatach funkcjonariuszy z Małopolskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Krakowie. Maszyny były bez wymaganej koncesji oraz wymaganych zezwoleń, dlatego zostały zabezpieczone i przewiezione do depozytu celnego. Zgodnie z ustawą o grach hazardowych, automaty do gier mogą być udostępniane wyłącznie w kasynach, na których prowadzenie wymagana jest koncesja.


Policjanci sprawdzą, kto jest odpowiedzialny za zorganizowanie w tym miejscu nielegalnego procederu. Za prowadzenie tego typu działalności grozi kara grzywny oraz do 3 lat pozbawienia wolności.


Źródło: KPPL

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować