Limanowska Liga Futsalu zakończyła sezon

W środę, 7 lutego br. w hali Ekonoma rozegrana została ostatnia kolejka Limanowskiej Ligi Futsalu, a potem nastąpiło podsumowanie rozgrywek w prestiżowej Extralidze.

Limanowska Liga Futsalu zakończyła sezon

Dwa ostatnie spotkania kończące tegoroczne rozgrywki to rywalizacja w „Grupie Mistrzowskiej”. Niespodziewanie Bank Spółdzielczy w Limanowej wygrał bardzo wysoko z Ekonomem (9:1), a 6 bramek strzelił Dominik Pach, który dzięki temu został Królem Strzelców w Extralidze. Mecz ekipy Alkoboye z FB Wojtas miał niesamowitą dramaturgię. Po 5 minutach FB prowadziło z Alkoboyami już 2:0, a jakby tego było mało jeden z zawodników Alk… otrzymał czerwoną kartkę.


Niewielu zgromadzonych wierzyło chyba w to, że Alkoboye jeszcze będą mieć coś do powiedzenia. Zanosiło się powoli na pierwszą od dwóch lat porażkę tej świetnej drużyny. Tak się jednak nie stało, bowiem na 2min przed zakończeniem pierwszej połowy Alkoboye doprowadzili do wyrównania. Ostatnie 5 min meczu to aż 4 bramki z tym, że aż trzy były autorstwa graczy drużyny Alkoboye.


Podsumowanie rozgrywek:

Najlepsze drużyny:

1. Alkoboye,

2. Bank Spółdzielczy,

3. FB Wojtas.


Król strzelców : Dominik Pach – Bank Spółdzielczy (23 bramki)


Najlepszy bramkarz : Konrad Mrózek – Alkoboye


Najlepszy zawodnik MVP – Dominik Papież- Alkoboye


Puchar Fair Play – Ekonom


Drużyna Gwiazd „5 Ligi” – Konrad Mrózek (Alkoboye), Dominik Pach (Bank Spółdzielczy), Dominik Papież (Alkoboye), Jakub Hybel (Ekonom) oraz Mirosław Kordeczka (FB Wojtas).


Medale, puchary, statuetki i pamiątkowe tabla wręczał najlepszym Wiesław Sędzik – Przewodniczący Rady Miasta Limanowa.


Źródło: LLF

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować