Limanowska policja poszukuje sprawców kradzieży. Ukradli puszkę z datkami

Limanowska policja poszukuje sprawców kradzieży. Mężczyźni 9 marca 2024 roku, na terenie pizzerii „Apollo” przy ul. Rynek w Limanowej dokonali kradzieży puszki wraz z zawartością pieniędzy stanowiących dobrowolne datki przekazane przez darczyńców na rzecz niepełnosprawnego dziecka oraz Stowarzyszenia Limanowska Akcja Charytatywna. Zwracamy się z prośbą o pomoc. Jeśli ktoś rozpoznaje osoby widoczne na zdjęciach prosimy o kontakt.

Limanowska policja poszukuje sprawców kradzieży. Ukradli puszkę z datkami

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Limanowej pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Limanowej prowadzą postępowanie przygotowawcze, w sprawie: kradzieży puszki wraz z zawartością pieniędzy w kwocie nie mniejszej niż 1500 złotych stanowiących dobrowolne datki przekazane przez darczyńców na rzecz niepełnosprawnego dziecka oraz Stowarzyszenia Limanowska Akcja Charytatywna, do której doszło dnia 9 marca 2024 roku, na terenie pizzerii „Apollo” przy ul. Rynek w Limanowej.

Wizerunek sprawców został nagrany przez kamery monitoringu. Policja zwraca się z prośbą o pomoc w rozpoznaniu mężczyzn widocznych na zdjęciach.

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu danych mężczyzn prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Limanowej, telefon: 47 83 45 400, mail: kpp@limanowa.policja.gov.pl

Źródło: KPPL

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować