Małopolska: Wydarzenia kulturalne na najbliższy weekend i początek kolejnego tygodnia 1 - 6 luty

Koncerty, spektakle, wystawy, warsztaty i tematyczne spotkania – sprawdź wydarzenia w małopolskiej kulturze na najbliższe dni.

Małopolska: Wydarzenia kulturalne na najbliższy weekend i początek kolejnego tygodnia 1 - 6 luty

Małopolska kultura na koniec tygodnia

Koncerty: Zakopower, kolędy w stylu retro, Ciotcyne Śpiywonie

Na scenie Centrum Sztuki Mościce wystąpi Zakopower. To zespół z jednej strony wierny korzeniom, z drugiej chętnie absorbujący współczesne muzyczne nurty, tradycyjne folkowe instrumentarium równoważący groźnym pomrukiem gitary, mocnym uderzeniem rockowej sekcji rytmicznej czy jazzowymi dęciakami. Cichym bohaterem Zakopower jest Mateusz Pospieszalski, kompozytor i producent nagrań, a twarzą i niepodrabialnym głosem - Sebastian Karpiel-Bułecka. Podczas trwającej obecnie trasy koncertowej muzycy promują długo wyczekiwany album „Widzialne | niewidzialne”.

Kiedy? Piątek 2 lutego, godz. 19.00. Więcej informacji na stronie centrum.


Filharmonia Krakowska na koniec tygodnia przygotowała dla melomanów trzy wydarzenia koncertowe:

 • Koncert specjalny Warszawskiej Orkiestry Sentymentalnej, podczas którego w wyjątkowej wersji retro zabrzmią polskie kolędy i pastorałki.

Kiedy? Czwartek 1 lutego, godz. 19.30.

 • Koncerty symfoniczne z udziałem Orkiestry Filharmonii Krakowskiej pod przewodnictwem Erica Nielsena, pierwszego dyrygenta Orkiestry Symfonicznej w Bilbao oraz solistów: skrzypka Wojciecha Niedziółki, wiolonczelisty Michała Balasa i pianisty Michała Francuza. W programie kompozycje Webera, Beethovena i Brahmsa.

Kiedy? Piątek 2 lutego, godz. 19.30/Sobota 3 lutego, godz. 18.00.

 • kolejny z Wieczorów Wawelskich. Tym razem w Sali Senatorskiej na Wawelu dla publiczności wystąpi sopranistka Anika Mikołajko-Osmano z towarzyszeniem męskiego zespołu wokalnego Triplum i zespołu muzyki dawnej Collegium Clara Tumba.

Kiedy? Niedziela 4 lutego, godz. 19.00.

Więcej informacji na stronie filharmonii.


Europejskie Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach zaprasza na piątkowe koncerty Zimowej Akademii Muzyki. Wydarzenie stało się w ostatnich latach jednym z najważniejszych kursów mistrzowskich w Polsce skierowanych do muzycznej młodzieży szkolnej. Grono wspaniałych pedagogów prowadzących, warunki i atmosfera lusławickiego centrum, a także spotkania i wspólnie spędzony czas z rówieśnikami z całej Polski - wszystko to stanowi o wyjątkowej aurze i wysokim poziomie artystycznym Zimowej Akademii Muzyki. Piątkowe koncerty finałowe są niepowtarzalną okazją, aby usłyszeć wielu utalentowanych młodych muzyków.

Kiedy? Piątek 2 lutego, godz. 19.00. Więcej informacji na stronie centrum.


Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu zaprasza na 3. Przegląd Tradycyjnego Śpiewu Lachów Sądeckich CIOTCYNE ŚPIYWONIE im. Władysławy Janus. Wydarzenie odbędzie się w Wiejskim Domu Ludowym w Mystkowie i poświęcone jest upamiętnieniu Władysławy Janus, wybitnej hafciarki i tancerki, która odeszła dwa lata temu. Organizatorzy pragną przez to wydarzenie oddać hołd jej niezwykłemu wkładowi w lokalną kulturę i sztukę. Ponadto, jednym z głównych celów jest pielęgnowanie i promowanie bogactwa pieśni Lachów Sądeckich, co ma na celu przekazanie i utrwalenie tych unikalnych tradycji muzycznych dla przyszłych pokoleń.

Kiedy? Sobota 3 lutego, godz. 9.00 – 15.00. Więcej informacji na stronie centrum.


Spektakle: Botticelli, Carmen, Traktat o łuskaniu fasoli

Teatr im. J. Słowackiego w Krakowie na pierwszy weekend lutego przygotował trzy przedstawienia teatralne:

 • adaptacje dwóch sztuk niezwykle cenionego na całym świecie młodego kanadyjskiego artysty – Jordana Tannahilla:

„Spóźnione odwiedziny”. Wykluczenie, hejt w Internecie, wreszcie samobójstwo – to problemy, które autor porusza w swoim dziele. Spektakl reżyseruje Iwona Kempa, a w obsadzie występują: Dominika Bednarczyk, Natalia Strzelecka, Marcin Sianko, Maciej Jackowski oraz, gościnnie, studenci krakowskiej AST: Aleksander Gałązka i Jakub Suwiński.

Kiedy? Scena Dom Machin - sobota 3 lutego, godz. 16.00/niedziela 4 lutego, godz. 19.00.

 „Botticelli” to opowieść rozgrywająca się we Florencji za panowania rodu Medyceuszów – czasach rozkwitu malarstwa, ale także zarazy i buntów społecznych. Tytułowy Botticelli dostaje zlecenie namalowania portretu żony Wawrzyńca Medyceusza. Tak powstają słynne „Narodziny Wenus”, w czym niebagatelny udział ma uzdolniony młodziutki uczeń artysty – Leonardo da Vinci. Spektakl reżyseruje Paweł Świątek. W obsadzie: Mateusz Janicki, Karolina Kazoń, Marcin Sianko, Adam Wietrzyński, Rafał Dziwisz/Grzegorz Łukawski i Rafał Szumera.

Kiedy? Scena MOS – czwartek 1 lutego/piątek 2 lutego/sobota 3 lutego – godz.19.00/niedziela 4 lutego, godz. 17.00.

 • „Hamlet” to spektakl zainspirowany „Studium o Hamlecie” Stanisława Wyspiańskiego. Autor zawarł w nim swoją fascynację fenomenem teatru, miłość do szekspirowskiego tekstu oraz wielkie pragnienie rozczytania go tak dotkliwie, aby wstrząsnąć sumieniami swoich rodaków. Tytułową postać w krakowskiej adaptacji kreuje Marcin Kalisz. Obok niego na scenie m.in. Agnieszka Judycka, Hanna Bieluszko, Krzysztof Piątkowski i Wojciech Skibiński. Reżyseruje Bartosz Szydłowski.

Kiedy? Duża Scena - sobota 3 lutego, godz. 19.00/Niedziela 4 lutego, godz. 16.00.

Więcej informacji na stronie teatru.


Teatr Witkacego w Zakopanem zaprasza na spektakle grane nie tylko w swojej siedzibie:

 • „Panopticum” to widowisko oparte na tekstach Juliana Tuwima, w którym ożywa klimat podwórek, małych skwerków i przedwojennych kawiarni. Najwyższej jakości sztuka słowa, nastrojowa muzyka Jerzego Chruścińskiego w aranżacji zespołu Max Klezmer Band tworzą niezwykłą atmosferę zadumy, ale także gwarantują doskonałą zabawę. W obsadzie: Dorota Ficoń, Katarzyna Pietrzyk, Andrzej Bienias, Krzysztof Najbor i Krzysztof Wnuk.

Kiedy? Scena A. Bazakbala - czwartek 1 lutego, godz. 19.15.

 • „Nieprzyjaciel” wg Juliena Greena to niezwykły dramat miłości, który determinuje wkroczenie obcego, postaci dwuznacznej, zesłanego równie dobrze przez niebo, jak i przez piekło. Reżyseruje Andrzej St. Dziuk, a w obsadzie: Emilia Nagórka, Dominik Piejko oraz Piotr Łakomik.

Kiedy? Dwór Tetmajerów w Łopusznej - czwartek 1 lutego, godz. 19.30.

 • „Wiśniowy sad” to nowa adaptacja ponadczasowej sztuki Antoniego Czechowa w reż. Nikołaja Kolady - spektakl o ludziach, którzy boją się podejmować decyzje, którzy chowają się przed problemami, w nadziei, że wszystko samo się rozwiąże, o tych, którzy nie chcą walczyć, ale posłusznie przyjmują ciosy losu. W obsadzie m.in. Dorota Ficoń, Agnieszka Michalik, Joanna Banasik, Adrianna Jerzmanowska i Andrzej Bienias.

Kiedy? Scena Witkacego - piątek 2 lutego/sobota 3 lutego, godz. 19.15.

 • „Traktat o łuskaniu fasoli” jest najnowszą premierą działającej przy teatrze Sceny Propozycji Aktorskich. Przedstawienie na motywach prozy Wiesława Myśliwskiego przygotowała aktorka teatru – Emilia Nagórka. Obok niej w obsadzie wystąpią Krzysztof Łakomik, Piotr Łakomik, Agnieszka Michalik, Andrzej Bienias, Krzysztof Wnuk i Kamil Joński.

Kiedy? Niedziela 4 lutego, godz. 19.15.

Więcej informacji na stronie teatru.


Opera Krakowska przypomina inscenizację dzieła, uznanego za archetyp gatunku operowego. „Carmen” Georgesa Bizeta to feeryczna i mroczna zarazem muzyka, której towarzyszy pełna emocji i namiętności historia miłosna. Krakowska publiczność obejrzy całość w adaptacji Laco Adamika, która miała swoją premierę w 2010 roku. Od tamtej pory cieszy się nieprzemijającym zainteresowaniem widzów. Tym razem w tytułową postać wciela się Monika Korybalska. W obsadzie także m.in. Tomasz Kuk, Iwona Socha, Adam Szerszeń i Paula Maciołek.

Kiedy? Piątek 2 lutego, godz. 18.30/niedziela 4 lutego, godz. 17.00. Więcej informacji na stronie opery.


Warsztaty i spotkania: Festiwal Górnolotni i Machina sztuki

Centrum Sztuki Mościce zaprasza na wydarzenie, które już od 14 lat promuje aktywny wypoczynek, zrozumienie i poszanowanie natury. Festiwal Górnolotni stwarza możliwości dzielenia się i czerpania inspiracji z górskich doświadczeń, pomysłów i wizji. Impreza obejmuje spotkania, prelekcje, filmy i wystawy o tematyce górskiej. Wszyscy zainteresowani mają okazję wysłuchać relacji zaproszonych gości i zapoznać się z materiałami dokumentującymi przebieg ich niezwykłych wypraw. Program tegorocznej edycji będzie bogaty w liczne atrakcje. Nie zabraknie spotkań ze znanymi himalaistami, rozmów o partnerstwie w górach, historii taternictwa i szlakach długodystansowych. Ambitniejsi turyści będą mogli skorzystać z warsztatów przygotowujących do działalności górskiej w warunkach zimowych, a pozostali widzowie m.in. wziąć udział w wieczornych seansach filmowych, obejrzeć wystawy tematyczne, czy sprawdzić ofertę kiermaszu odzieży outdoorowej oraz targów książek i przewodników górskich.

Kiedy? Piątek 2 lutego – niedziela 4 lutego. Więcej informacji na stronie centrum.


Filharmonia Krakowska zaprasza najmłodszych melomanów na „Bajki muzyką pisane”. W tym sezonie artystycznym projekt opiera się na twórczości Aleksandra Fredry (rok 2023 został ogłoszony rokiem tego wybitnego poety, komediopisarza i pamiętnikarza). Podczas najbliższego spotkania uczestnicy wysłuchają adaptacji „Bajki o sowie”, z muzyką Stanisława Rzepieli i wg scenariusza Jerzego Łysińskiego.

Kiedy? Sala koncertowa Filharmonii – sobota 3 lutego, godz. 10.30 i 12.00/Fort Sztuki (i) Życia, Fundacja Pełna Życia w Krakowie – niedziela 4 lutego, godz. 12.45. Więcej informacji na stronie filharmonii.


Cricoteka w Krakowie zaprasza wszystkie dzieci do udziału w kreatywnych warsztatach. W każdy piątek odbywają się one pod hasłem Kalejdoskop Sztuki, w sobotę - Machina Sztuki. W lutym wszystkie tematy warsztatowe krążyć będą wokół kostiumów, masek, przebieranek, tworzenia form z papieru form w różnej skali. Uczestnicy stworzą gigantyczny labirynt, małe pudełeczka z tajemną zawartością, mikroświaty, będą ugniatać niewiarygodną ilość papieru i stworzą maski z niezliczoną ilością oczu.

Kiedy? Kalejdoskop Sztuki – piątek 2 lutego, godz. 11.00/ Machina Sztuki – sobota 3 lutego, godz. 11.30. Więcej informacji na stronie Cricoteki.


Muzeum Tatrzańskie w Zakopanem zaprasza na warsztaty skierowane do dzieci i całych rodzin:

 • „Malarstwo na szkle” – uczestnicy rodzinnych warsztatów dowiedzą się, jakie znaczenie miały obrazy malowane na szkle w podhalańskich chałupach. W trakcie zajęć poznają technikę, a następnie samodzielnie wykonają obrazek na szkle, który będzie mógł zdobić wnętrze domu, bądź stać się własnoręcznie zrobioną pamiątką z Zakopanego.

Kiedy? Czwartek 1 lutego, godz. 16.00/Sobota 27 stycznia, godz. 10.30.

 • „Tajemnice góralskiej chałupy. Malujemy skrzynie na skarby” – podczas warsztatów dzieci poznają zakamarki XIX-wiecznej chałupy góralskiej. Dowiedzą się, jakie przedmioty w chałupie były najbardziej cenne, co przechowywano w skrzyniach wiannych, gdzie trzymano łakocie i co chowano za obrazami. W drugiej części zajęć uczestnicy pomalują drewnianą szkatułkę, inspirując się zdobieniami na skrzyniach góralskich.

Kiedy? Piątek 2 lutego, godz. 10.30.

Więcej informacji na stronie muzeum.


Muzeum Etnograficzne w Krakowie zaprasza na rodzinne warsztaty pod hasłem Etno? Logicznie. Przed rozpoczęciem ferii zimowych uczestnicy wyruszą w rozgrzewającą podróż w czasie do dawnych „wakacji węglowych”. Poznają różne sposoby na zapewnianie sobie ciepła w mroźne dni. Dowiedzą się, jak działał krug do ogrzewania nóg, zajrzymy do wnętrza szkandeli. Sprawdzą, jakie pomysły na chroniące przed zimnem ubrania mieli mieszkańcy Syberii, Tybetu, Kaukazu i Bałkanów. Zmierzą drewnianą łyżwę, przyjrzą się rakietom śnieżnym oraz sankom i nartom sprzed lat. Zrobią własne ekologiczne termofory – wielokrotnego użytku, z naturalnym wypełnieniem.

Kiedy? Sobota 3 lutego, godz. 11.00 i 15.00. Więcej informacji na stronie muzeum.


Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie zaprasza wszystkich maturzystów na kolejne spotkanie „Język polski na dwa głosy”. To wydarzenie cykliczne, które prowadzą: Nauczyciel Roku 2021 - Dariusz Martynowicz oraz Wojciech Rzehak, scenarzysta, Kierownik Działu Edukacji w teatrze. Podczas 2,5-godzinnych spotkań na scenie MOS omawiane są najważniejsze utwory dramatyczne i ich konteksty, pomagając w ten sposób przygotować się uczniom do matury. Tym razem tematyka spotkania będzie dotyczyła dramatu modernistycznego oraz twórczości Stanisława Wyspiańskiego.

Kiedy? Sobota 3 lutego, godz. 10.00. Więcej informacji na stronie teatru.


Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Aleksandry Rabiasz „Jak ryba w pejzażu”. Aleksandra Rabiasz jest studentką trzeciego roku, pierwszego stopnia wydziału sztuki na kierunku Malarstwo na Uniwersytecie Komisji Edukacji Narodowej. Jej autorska wystawa to próba odpowiedzi na pytanie: czy ryby gdy pływają, to myślą, że latają? To ciekawe pytanie stało się kluczem do stworzenia serii obrazów wykonanych w technice łączącej akwarelę i gwasz.

Kiedy? Wernisaż – czwartek 1 lutego, godz. 19.15. Więcej informacji na stronie muzeum.


Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie zaprasza wszystkie dzieci na Bal Karnawałowy organizowany w ramach Akademii Rodzinnej.

Kiedy? Niedziela 4 lutego, godz. 12.00. Więcej informacji na stronie Instytutu.


Małopolska kultura na początek tygodnia

Koncerty: Kultura dla seniora i Mistrzowskie Kursy Muzyczne

W Chrzanowie i Libiążu odbędą się kolejne wydarzenia muzyczne w ramach programu Kultura dla Seniora, który Województwo Małopolskie realizuje od 2022 roku. To koncerty dedykowane seniorom, dostępne dla nich bezpłatne lub za symboliczna opłatą 5 zł. Ich ideą jest umożliwienie obcowania z kulturą wysoką w całej Małopolsce. Podczas najbliższych dwóch wydarzeń dla publiczności zagra Orkiestra Filharmonii Krakowskiej pod przewodnictwem Sławomira Chrzanowskiego oraz soliści: Grażyna Brodzińska, Paulina Janczaruk i Łukasz Milewski. Pod hasłem „Od Wiednia do Budpesztu” zabrzmią m.in. słynne walce Johanna Straussa i arie z opery „Wesele Figara”. Całość poprowadzi Łukasz Lech.

Kiedy? Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie – poniedziałek 5 lutego, godz. 16.00/Libiąskie Centrum Kultury – wtorek 6 lutego, godz. 17.00. Więcej informacji na stronie Kultura dla Seniora.


Wyjątkowe wydarzenie dla melomanów przygotowało Muzeum Dwory Karwacjanów i Gładyszów w Gorlicach. Od 5 do 9 lutego potrwa XXXI edycja Mistrzowskich Kursów Muzycznych. Jak co roku, towarzyszą im specjalne koncerty uczestników i wykładowców. Wydarzenie zamknie tradycyjne wieczorne Classic Session w gorlickiej Galerii Sztuki Dwór Karwacjanów.

Kiedy? Poniedziałek 5 lutego - piątek 9 lutego. Więcej informacji na stronie muzeum.


Opera Krakowska wspólnie z orkiestrą Polish Art. Philharmonic i Fundacją „Twoja kultura” zaprasza na Koncert charytatywny „Dar serca dla Pauliny Bujok”. W programie największe przeboje klasyki noworocznej i występy przyjaciół myślenickiej orkiestry. W przerwie koncertu organizatorzy zapraszamy do udziału w licytacji oraz zbiórki do puszek na rzecz związanej z orkiestrą skrzypaczki Pauliny Bujok, laureatki wielu międzynarodowych konkursów muzycznych jako solistka i kameralistka. Od 14 listopada ubiegłego roku przebywa na oddziale Szpitala Wojewódzkiego im. św. Łukasza w Tarnowie, gdzie rozgrywa się wytrwała walka o jej powrót do sprawności po operacji usunięcia guza wewnątrz rdzenia kręgowego. Środki zebrane podczas zbiórki mają wesprzeć proces pooperacyjnej rekonwalescencji oraz żmudną rehabilitację artystki, która na ten moment porusza się na wózku inwalidzkim. Koncert odbywa się pod Patronatem honorowym Marszałka Województwa Małopolskiego Witolda Kozłowskiego.

Kiedy? Poniedziałek 5 lutego, godz. 19.30. Więcej informacji na stronie opery.'


Spektakle: Wyspiański i Różewicz

Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie na początek tygodnia proponuje dwa spektakle:

 • „Spóźnione odwiedziny”. Wykluczenie, hejt w Internecie, wreszcie samobójstwo – to problemy, które autor sztuki – kanadyjski dramaturg Jordan Tannahill porusza w swoim dziele. Spektakl reżyseruje Iwona Kempa, a w obsadzie występują: Dominika Bednarczyk, Natalia Strzelecka, Marcin Sianko, Maciej Jackowski oraz, gościnnie, studenci krakowskiej AST: Aleksander Gałązka i Jakub Suwiński.

Kiedy? Scena Dom Machin – wtorek 6 lutego/środa 7 lutego, godz. 19.00.

 • nowy autorski spektakl Agaty Dudy-Gracz „Proszę Państwa, Wyspiański umiera”. Sztuka nie jest jednak opowieścią o umieraniu, tylko o życiu. O bufonadzie, egoizmie, zazdrości, okrucieństwie i o pysze. Ale też o marzeniach, sztuce i o miłości. Całość rozgrywa się w ostatnią noc życia Stanisława Wyspiańskiego. W tytułowej roli wystąpi gościnnie Krzysztof Wrona. W obsadzie pojawią się również m.in. Agnieszka Przepiórska, Marta Waldera, Sławomir Rokita i Tomasz Wysocki.

Kiedy? Duża Scena - środa 7 lutego, godz. 11.00 i 19.00.

Więcej informacji na stronie teatru.


Teatr Witkacego w Zakopanem przypomina spektakl „AKT PRZERYWANY czyli TEATR Nie(konsekwencji)” to spektakl powstały z inspiracji dramaturgią Tadeusza Różewicza. Sztuka dotyka tematyki związanej z kondycją nowoczesnego (współczesnego) człowieka, tzw. "małej stabilizacji" oraz istotnych zagrożeń, jakie dla człowieczeństwa niesie tzw. postęp technologiczny. W inscenizacji reżyserowanej przez Andrzeja St. Dziuka występują m.in. Joanna Banasik, Krzysztof Łakomik, Agnieszka Michalik, Katarzyna Pietrzyk, Marek Wrona i Dorota Ficoń.

Kiedy? Środa 7 lutego, godz. 19.15. Więcej informacji na stronie teatru.


Warsztaty i spotkania: Touch Tour Teatru i Przygody Koziołka Matołka

Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie kontynuuje cykl warsztatów „TTT, czyli Touch Tour Teatru”, mający na celu zwiększenie samodzielności i poczucia bezpieczeństwa w przestrzeniach teatru osób z niepełnosprawnością wzroku. Podczas trzech spotkań, które odbędą się w Gmachu Głównym, w Domu Machin i Małopolskim Ogrodzie Sztuki (MOS), uczestnicy poprzez „badanie” widowni, sceny, foyer, korytarzy, szatni, toalet, nauczą się jak komfortowo i bezpiecznie poruszać się podczas dostępnych wydarzeń, które organizowane są w naszym teatrze.

Kiedy? Środa 7 lutego, godz. 15.00. Więcej informacji na stronie teatru.


Filharmonia Krakowska zaprasza najmłodszych melomanów na „Bajki muzyką pisane”. W tym sezonie artystycznym projekt opiera się na twórczości Aleksandra Fredry (rok 2023 został ogłoszony rokiem tego wybitnego poety, komediopisarza i pamiętnikarza). Podczas najbliższego spotkania uczestnicy wysłuchają adaptacji „Bajki o sowie”, z muzyką Stanisława Rzepieli i wg scenariusza Jerzego Łysińskiego.

Kiedy? Sala koncertowa Filharmonii – poniedziałek 5 lutego, godz. 8.30, 10.30 i 12.30/Oświęcimskie Centrum Kultury – wtorek 6 lutego, godz. 9.30 i 11.30. Więcej informacji na stronie filharmonii.


Muzeum Tatrzańskie w Zakopanem organizuje warsztaty edukacyjne:

 • „Przygody Koziołka Matołka” w Muzeum Kornela Makuszyńskiego - zajęcia będą okazją, aby dowiedzieć się, czemu Koziołek chciał dotrzeć do Pacanowa, jakie miejsca odwiedził i czym podróżował. Uczestnicy poznają zabawne historie o tym, jak Koziołek uczył się matematyki, licząc kapuściane głowy, jak zbudował teatr i został reżyserem spektaklu oraz wiele innych. W drugiej części zajęć uczestnicy wykonają pamiątkę inspirując się przygodami Koziołka Matołka.

Kiedy? Wtorek 6 lutego, godz. 10.00.

 • „Mieszkańcy Tatr” w gmachu głównym - w kilkuosobowych zespołach uczestnicy odkryją ciekawostki ze świata tatrzańskich roślin i zwierząt. Wspólnie poszukają odpowiedzi na pytania: które z tatrzańskich zwierząt jest najlepszym wspinaczem, jak wygląda trop niedźwiedzia i czy nietoperze wydają odgłosy.

Kiedy? Środa 7 lutego, godz. 15.00.

Więcej informacji na stronie muzeum.


Teatr Witkacego w Zakopanem w ramach Sceny Atelier proponuje specjalne warsztaty dla dzieci i młodzieży. To m.in. zajęcia tkackie (wtorki) i zajęcia z tańca współczesnego (środy). Są one zawsze prowadzone w kameralnych grupach, dzięki czemu uczestnicy mają zapewnione indywidualne podejście. Liczba miejsc w grupach jest ograniczona.

Więcej informacji na stronie teatru.


Źródło: UMWM

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować