Pogoda Nowy Sącz

12

Dzisiaj jest: 12. 08. 2022 Dni od początku roku: 223 Dni do końca roku: 141
Jakość: PM 10: % normy PM 2.5: % normy So2: % normy

Marszałek Małopolski otworzył CYBERSEC CEE Regions & Cities

Marszałek Małopolski otworzył CYBERSEC CEE Regions & Cities

Rozpoczęło się CYBERSEC CEE Regions & Cities w Krynicy-Zdroju. To jedna z najbardziej wpływowych konferencji w Europie, której misją jest wzmocnienie i podkreślenie potencjału współpracy międzyregionalnej oraz możliwości regionalnych Europy Środkowo-Wschodniej. Tegorocznej edycji towarzyszy hasło: W kierunku cyfrowego świata opartego na wartościach. Małopolska jest głównym partnerem instytucjonalnym CYBERSEC CEE Regions & Cities, którą oficjalnie otworzył gospodarz województwa – marszałek Witold Kozłowski.

Drodzy i Szanowni Państwo! Serdecznie witam Państwa, uczestników konferencji CYBERSEC CEE Regions & Cities w Małopolsce. Kilkanaście ostatnich miesięcy całkowicie zmieniło świat w każdym jego aspekcie. Czas pandemii był bez wątpienia momentem cyfrowego przyspieszenia. Na niespotykaną dotąd skalę musieliśmy się skupić na bezpieczeństwie cyfrowym. Dziś spotykamy się w Krynicy-Zdroju w gronie znakomitych ekspertów, specjalistów w dziedzinie bezpieczeństwa, aby rozmawiać o strategicznych aspektach cyberprzestrzeni i globalnej rewolucji technologicznej. - podkreślił w swoim wystąpieniu marszałek Witold Kozłowski. Życzę Państwu owocnych spotkań, ciekawych debat i wystąpień. A tych z Państwa, którzy towarzyszycie nam online zapraszam do odwiedzenia Krynicy-Zdroju - miejsca zachwycającego swym krajobrazem, a także intelektualnym i duchowym dziedzictwem - dodał marszałek Witold Kozłowski.


Zainaugurowana dziś konferencja CYBERSEC CEE Regions & Cities potrwa do piątku 3 września. Podczas CYBERSEC CEE Regions & Cities nie zabraknie wydarzeń przygotowanych przez Województwo Małopolskie, w których wezmą udział m.in. marszałkowie i członkowie zarządu.


W programie zaplanowano 60 wystąpień, paneli i dyskusji na czterech scenach z udziałem kilkuset osób on-site i on-line. W trakcie konferencji zaprezentowane zostaną 4 ścieżki tematyczne takie jak: Cyfrowa Przestrzeń, Cyfrowe Trójmorze, Cyberbezpieczeństwo Administracji Samorządowej i Krynica Goes Digital.


Źródło: UMWM

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować