Pogoda - Sądeckie.pl

23

Dzisiaj jest: 23. 10. 2021 Do końca roku: 69 dni
Jakość Powietrza:

Marszałek Witold Kozłowski z wizytą w Krynicy-Zdroju

Marszałek Witold Kozłowski z wizytą w Krynicy-Zdroju

Marszałek Witold Kozłowski spotkał się dziś z organizatorami dwóch dużych wydarzeń, które odbędą się w pierwszych dniach września w Krynicy-Zdroju.

Mowa o konferencji Cybersec oraz o Europejskim Festiwalu Biegowym. Dyskutowano z organizatorami m.in. o stanie przygotowań obydwu przedsięwzięć. Podczas wizyty marszałek spotkał się także z burmistrzem Piotrem Rybą oraz prezesem spółki Krynica Żegiestów - Wiesławem Pióro.


Spotkałem się dziś z organizatorami dwóch wydarzeń, które już wkrótce odbędą się w krynickim kurorcie. Rozmawiałem z przedstawicielami Instytutu Kościuszki oraz z prezesem Fundacji Na Ratunek, czyli z instytucjami odpowiedzialnymi za organizację tych przedsięwzięć. Wspólnie wizytowaliśmy miejsca, w których odbędą się panele dyskusyjne, spotkania, a także uroczysta gala. Zapoznałem się również z trasami, na których będzie przeprowadzony Europejski Festiwal Biegowy. Liczę, że wydarzenia, które będą przeprowadzone w tym urokliwym miejscu na stałe wpiszą się w kalendarz krynickich imprez – mówi marszałek Witold Kozłowski.


Przypomnijmy, konferencja Cybersec odbędzie się w Krynicy-Zdroju w dniach 1-3 września, natomiast tuż po niej zaplanowano Europejski Festiwal Biegowy.


Źródło: UMWM

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować