Matúš Putnocký zawodnikiem Sandecji

Nowym zawodnikiem zespołu został Matúš Putnocký występujący na pozycji bramkarza, który podpisał umowę obowiązującą do końca bieżącego sezonu.

Matúš Putnocký zawodnikiem Sandecji

Golkiper urodzony w słowackim Preszowie przez wiele lat występował na rodzimym podwórku, gdzie sięgał po puchar krajowy z MFK Košice oraz trzykrotnie po mistrzostwo Słowacji i trzykrotnie puchar Słowacji z zespołem ŠK Slovan Bratysława. Zdobywane trofea wiązały się jednocześnie z występami na arenie europejskiej.


Matúš Putnocký w rundzie jesiennej sezonu 2014/2015 przeniósł się do Ruchu Chorzów, następnie reprezentował barwy Lecha Poznań, a ostatnio był bramkarzem Śląska Wrocław. Przez wszystkie lata spędzone w Polsce rozgrywał mecze na poziomie Ekstraklasy, a licznik spotkań na tym szczeblu zatrzymał się na liczbie 184.


- Matúš to zawodnik, który na pewno wzmocni rywalizację na pozycji bramkarza. Nie można również przejść obojętnie obok jego ogromnego bagażu doświadczeń, wierzymy, że szczególnie młodsi zawodnicy będą czerpać z tego korzyści, co przełoży się na podnoszenie poziomu w zespole - powiedział prezes MKS Sandecja S.A., Miłosz Jańczyk.


Źródło: MKS Sandecja

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować