Mini Wyścig Henryka Łasaka w Limanowej. Wzięło w nim udział 100 młodych kolarzy

W Limanowej 13 sierpnia odbył się W Mini Wyścig Henryka Łasaka dla dzieci, który był częścią 25. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Memoriał Henryka Łasaka”. W wyścigu wzięło udział 100 młodych kolarzy, którzy ścigali się na trzech różnych dystansach w zależności od wieku. Była to wspaniała okazja do rywalizacji sportowej i zabawy na świeżym powietrzu.

Mini Wyścig Henryka Łasaka w Limanowej. Wzięło w nim udział 100 młodych kolarzy


Wyścig odbył się na ulicy Bronisława Czecha, gdzie zgromadziło się wielu rodziców i kibiców, aby dopingować małych zawodników. Atmosfera była pełna emocji, ale też radości i uśmiechów. Każdy uczestnik otrzymał medal i upominek, a najlepsi z każdej kategorii wiekowej dostali puchary od Burmistrza Miasta Limanowa Władysława Biedy. Wręczali je także Starosta Limanowski Mieczysław Uryga oraz przedstawiciele Towarzystwa Olimpijczyków Polskich – Tadeusz Mytnik i Mieczysław Nowicki.


Gratulujemy wszystkim młodym kolarzom i dziękujemy za udział w wydarzeniu. Zapraszamy również za rok na kolejną edycję W Mini Wyścigu Henryka Łasaka, który będzie towarzyszył Międzynarodowemu Wyścigowi Kolarskiemu „Memoriał Henryka Łasaka”.


Więcej zdjęć tutaj.


Źródło: Miasto Limanowa

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować