19

Dzisiaj jest: 19. 09. 2021 Do końca roku: 103 dni
Jakość Powietrza

Zwycięstwo Sandecji w sparingu ze Stalą

W sobotę 13 lutego przebywająca na zgrupowaniu w Rzeszowie drużyna Sandecji, rozegrała mecz sparingowy z III - ligową Stalą Stalowa Wola.

Spotkanie zakończyło się zwycięstwem podopiecznych Dariusza Dudka wynikiem 3:2. Bramki dla "Biało-Czarnych" zdobyli Damir Šovšić 8', Damian Chmiel 10' i Maciej Małkowski 68'.

Zawodnicy Sandecji zagrali w składzie:

Sandecja (I połowa): Szymon Tokarz - Daniel Dziwniel, Michal Piter-Bučko, Tomasz Boczek, Adrian Basta - Wojciech Hajda, Dawid Błanik, Damian Chmiel, Damir Šovšić, Bartłomiej Kasprzak - Rafael Victor.

Sandecja (II połowa): Dawid Pietrzkiewicz - Adrian Danek, Michal Piter-Bučko, Tomasz Boczek, Daniel Dziwniel - Damir Šovšić (65' Arkadiusz Orzeł), Michał Walski, Wojciech Hajda, Maciej Małkowski, Kamil Ogorzały - Rubio.

Sędziował: Mariusz Złotek.