Pogoda Nowy Sącz

9

Dzisiaj jest: 09. 08. 2022 Dni od początku roku: 220 Dni do końca roku: 144
Jakość: PM 10: % normy PM 2.5: % normy So2: % normy

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z Binczarowej z pucharem w VIII Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z Binczarowej z pucharem w VIII Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej

Dwustu młodych strażaków wzięło udział w VIII Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej dla Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z terenu Powiatu Nowosądeckiego „Orlik 2021”.

Rozgrywkom na Orliku Jazowsku przyglądał się starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski i przewodniczący Rady Powiatu Nowosądeckiego Roman Potoniec, którzy po zakończeniu meczów wręczyli puchary zwycięzcom.


Cieszy mnie, że jesteście w tak świetnej formie i gracie fair play - mówił do zawodników starosta Marek Kwiatkowski. - To ważne zarówno na boisku, jak i w życiu. Gratuluję wszystkim drużynom, które wzięły udział w turnieju, a szczególnie tym, które zwyciężyły.


Władze Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu wsparły finansowo organizację turnieju i ufundowało nagrody.
Wyniki: I - Binczarowa, II - Obidza, III - Ptaszkowa, IV - Maszkowice.


W spotkaniu wzięli udział m.in.: starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski, przewodniczący Rady Powiatu Nowosądeckiego Roman Potoniec, st. bryg. Paweł Motyka - zastępca Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu i jednocześnie prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP, wiceprezesi: Teodor Gargas i Antoni Piętka oraz Marek Frączek (sekretarz) i wielu innych strażaków, którzy czuwali nad przebiegiem turnieju.


Źródło: SPNS, fot. Maria Olszowska

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować