Nauczyciele ekonomiści na szkoleniu w siedzibie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce Oddział w Nowym Sączu

W siedzibie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce Oddział w Nowym Sączu odbyło się spotkanie nauczycieli ekonomistów z siedmiu szkół powiatowych oraz miasta Nowego Sącza.

Nauczyciele ekonomiści na szkoleniu w siedzibie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce Oddział w Nowym Sączu

Inicjatorem był Klub Nauczycieli Rachunkowości działający przy SKwP O/O Kraków, a współorganizatorem spotkania - Justyna Serafin nauczyciel z Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Grybowie oraz Monika Potoczek z Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Władysława Grabskiego w Nowym Sączu, które czynnie działają w Klubie Nauczycieli Rachunkowości.

Powiat Nowosądecki reprezentowali nauczyciele ze szkół: Zespół Szkół im. ks. prof. Józefa Tischnera w Starym Sączu, Zespół Szkół im. Św. Kingi w Łącku, Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Grybowie.

Uczestnicy wzięli udział w wykładzie „PUE - kontra Płatnik”. Główną częścią spotkania był panel dyskusyjny, co stanowiło dobrą okazję do wymiany doświadczeń oraz do nawiązania nowych kontaktów. Wypracowano szereg działań i inicjatyw do realizacji angażujących młodzież ze szkół ekonomicznych. 

Źródło: SPNS

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować