Nowa kasa w Urzędzie Miasta Nowego Sącza

Informujemy mieszkańców Nowego Sącza o nowym udogodnieniu, które z pewnością wpłynie na komfort załatwiania spraw urzędowych. Od 14 października 2024 roku (poniedziałek) otwarta zostanie nowa kasa urzędu, zlokalizowana w samym sercu miasta, przy ulicy Rynek 16, w budynku po byłym Alior Banku. To doskonała wiadomość dla wszystkich, którzy chcą szybko i sprawnie dokonać wpłat związanych z różnymi opłatami lokalnymi.

Nowa kasa w Urzędzie Miasta Nowego Sącza
Nowa kasa w Urzędzie Miasta Nowego Sącza. Fot. ilustracyjna

Nowa kasa będzie czynna w godzinach dostosowanych do potrzeb mieszkańców:

  • Poniedziałek: 9:00 - 16:00
  • Wtorek - Piątek: 7:30 - 14:30

Dzięki temu nowosądeczanie będą mieli większą elastyczność w wyborze dogodnego momentu na załatwienie swoich spraw. Kasa przy ul. Narutowicza 6 pozostaje otwarta bez zmian, co oznacza, że mieszkańcy mają teraz do dyspozycji dwie lokalizacje, co powinno znacznie ułatwić obsługę.

W obu kasach mieszkańcy będą mogli dokonywać wpłat związanych z podatkami i innymi opłatami lokalnymi, w tym:

  • Opłata skarbowa
  • Opłata targowa
  • Opłata za gospodarowanie odpadami komunalnymi

Co więcej, aby zapewnić jeszcze większą wygodę, wpłaty z tytułu podatków i opłat można również dokonywać bezpośrednio na indywidualny numer rachunku bankowego lub na rachunek bankowy organu podatkowego.

Numer rachunku do wpłat:

ING Bank Śląski S.A. Oddział Nowy Sącz: 33 1050 1445 1000 0023 5299 0531

Źródło: UMNS, fot. ilustracyjna

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować