Nowy budynek Urzędu Gminy Łukowica i Zakładu Aktywności Zawodowej „Promyk” uroczyście otwarty

Nowy budynek Urzędu Gminy Łukowica i Zakładu Aktywności Zawodowej „Promyk” został uroczyście otwarty 31 sierpnia 2023 r. w Łukowicy. Wśród zaproszonych gości znaleźli się przedstawiciele władz państwowych i samorządowych, a także organizacji społecznych i kościelnych. Wcześniej tego dnia odbyła się msza święta w intencji nowego obiektu, której przewodniczył ks. Biskup Leszek Leszkiewicz.

Nowy budynek Urzędu Gminy Łukowica i Zakładu Aktywności Zawodowej „Promyk” uroczyście otwarty

Wójt Gminy Łukowica Bogdan Łuczkowski podziękował wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji tej ważnej inwestycji, która poprawi warunki pracy urzędników i zapewni lepszą obsługę mieszkańców. Podkreślił również znaczenie Zakładu Aktywności Zawodowej, który oferuje zatrudnienie i wsparcie osobom z niepełnosprawnościami.


Starosta Limanowski Mieczysław Uryga pogratulował gminie Łukowica nowej siedziby i wyraził nadzieję na dalszą współpracę na rzecz rozwoju powiatu. Złożył również podziękowania dla Urszuli Potoniec – Mędoń, prezes Stowarzyszenia Rodziców Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych „Promyk”, które prowadzi Zakład Aktywności Zawodowej.


Nowy budynek Urzędu Gminy Łukowica i Zakładu Aktywności Zawodowej „Promyk” mieści się w dawnym gimnazjum przy ul. Łukowica 293. Jest to nowoczesny i funkcjonalny obiekt, który spełnia wszystkie wymogi dostępności i bezpieczeństwa.


Źródło: Fb. Bogdan Łuczkowski – Wójt Gminy łukowicaZobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować