Nowy dyrektor SP ZOZ Sanatorium Uzdrowiskowe MSWiA w Krynicy-Zdroju

Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji wyznaczył Iwonę Wachnę do pełnienia obowiązków dyrektora Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Sanatorium Uzdrowiskowego MSWiA w Krynicy-Zdroju. Powołanie to zostało przekazane przez wojewodę małopolskiego, Krzysztofa Jana Klęczara.

Nowy dyrektor SP ZOZ Sanatorium Uzdrowiskowe MSWiA w Krynicy-Zdroju

Pani Iwona Wachna to kompetentna osoba, która w odpowiednim czasie objęła stanowisko dyrektora. Jej doświadczenie, zaangażowanie i profesjonalizm będą miały istotny wpływ na rozwój Sanatorium. Wszystkim zależy na tym, aby placówka świadczyła usługi na wysokim poziomie i dobrze służyła pacjentom. Życzę Pani Dyrektor owocnej pracy i powodzenia – podkreślił wojewoda małopolski.

SP ZOZ Sanatorium Uzdrowiskowe MSWiA w Krynicy-Zdroju działa nieprzerwanie od 1949 roku. Specjalizuje się w leczeniu chorób układu trawienia, reumatologicznych, nerek i dróg moczowych, górnych dróg oddechowych oraz cukrzycy. Sanatorium oferuje różnorodne terapie, w tym kinezyterapię, terapię polem magnetycznym, elektroterapię, światłolecznictwo, balneoterapię i krioterapię.

Źródło: MUW

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować