Nowy Sącz: 23 marca Poetycki Autobus

Prezydent Miasta Nowego Sącza Ludomir Handzel, dyrektor Sądeckiej Biblioteki Publicznej im. J. Szujskiego Marek Rylewicz oraz członkowie Sądeckiego Klubu Literackiego, działającego przy bibliotece zapraszają do czynnego udziału w akcji promującej poezję w autobusie kursującym po ulicach Miasta Nowego Sącza.

Nowy Sącz: 23 marca Poetycki Autobus

W sobotę 23 marca br. w godzinach od 10:00 do 14:00 poetycki autobus będzie kursował na trasie autobusowej linii 7. Startujemy o godz. 10:00 z przystanku MPK w Rynku. Akcja odbędzie się ramach nowosądeckich obchodów Światowego Dnia Poezji.

W podanych godzinach będzie można skorzystać nie tylko z oferty przemieszczenia się ale przede wszystkim wysłuchania spektaklu poetyckiego w wykonaniu członków Sądeckiego Klubu Literackiego. Każdy pasażer będzie mógł dołączyć do akcji, recytując przygotowany przez siebie wiersz. Dodatkowo uczestnik wydarzenia otrzyma pamiątkowy bilet. To niezwykła okazja, by wziąć udział w niecodziennym poetycko-muzycznym happeningu.

To już kolejna tego typu akcja, której pomysłodawcami są członkowie Sądeckiego Klubu Literackiego. Dotychczas sądeczanie chętnie włączali się w obchody, nierzadko jeżdżąc poetyckim autobusem kilka godzin, by móc posłuchać recytowanych i śpiewanych utworów poetyckich.

Źródło: SBP

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować